GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika

Wykaz nowości książkowych, zakupionych do szkolnej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest już dostępny TUTAJ.

 

Jestes tutaj: Aktualności
Aktualności
Wieczór gier

Przykładowa grafika13 lutego 2015 r. po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w Wieczorze Gier. Pomysłodawcą i organizatorem całej imprezy była p. Katarzyna Pulit- Binkowska. Gry planszowe, komputerowe i sportowe to atrakcje, z których uczniowie mogli korzystać przez 4 godziny. Ciekawostką okazało się zwiedzanie budynku naszej szkoły w godzinach wieczornych. (Galeria zdjęć)

 

 
Szkolne walentynki

Przykładowa grafika

W piątek 13 lutego obchodziliśmy szkolne walentynki. Tego dnia w szkole tradycyjnie królowały odcienie czerwieni. Klasa 1C przygotowała kramik z walentynkowymi łakociami. Na długiej przerwie klasy rywalizowały w walentynkowych konkurencjach. Każda klasa miała do wykonania kilka zadań. Wśród nich znalazły się: test wiedz na temat święta zakochanych, przygotowanie kartki walentynkowej oraz łączenie sławnych par. Nie zabrakło także tradycyjnej poczty miłosnej. (Galeria zdjęć)

 
Wywalczyły awans do powiatu

Przykładowa grafika11 lutego 2015 r. w Gimnazjum nr 2 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Z pośród drużyn, które reprezentowały naszą szkołę, najlepiej zaprezentowała się ekipa żeńska w składzie: Roksana Ferenc (3C) i Magdalena Wolanin (2B). Dziewczyny zajęły w zawodach drugie miejsce i zakwalifikowały się do turnieju powiatowego. Gratulujemy.

 
Lekcja japońskiej kuchni

Przykładowa grafika10 Lutego 2015 r. uczniowie uczęszczający na lekcje języka japońskiego mieli okazję zapoznać się z ważnym elementem kultury japońskiej – japońską kuchnią. W czasie zajęć mogli oni spróbować tradycyjnych potraw Kraju Kwitnącej Wiśni: ryż owinięty wodorostami nori, orzechy z posypką wasabi oraz najprawdziwsze dango. Do popicia była tradycyjna zielona herbata. (Galeria zdjęć)

 
Olimpiada języka angielskiego

Przykładowa grafikaZakończył się pierwszy etap V Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S.B. Lindego. Miło nam poinformować, że Magdalena Idkowiak z klasy 3A zakwalifikowała się do kolejnej rundy tego konkursu. Gratulujemy.

 
Betlejemskie Światło Pokoju

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. harcerze z głogowskiego hufca przynieśli do naszej szkoły Betlejemskie Światło Pokoju, które zapalone zostało w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło to jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei i jest tradycyjnie stawiane na stole wigilijnym.

 
Świąteczny czas w Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 1 w Głogowie był dniem przepełnionym świąteczną atmosferą. Na początku cała społeczność szkoły uczestniczyła w przepięknych jasełkach, w czasie których uczniowie i nauczyciele mogli poczuć, że święta są już bardzo blisko. Po wzruszającym przedstawieniu wszyscy udali się na wigilie klasowe, gdzie składano sobie życzenie i próbowano tradycyjnych potraw wigilijnych. (Galeria zdjęć)

 
Wycieczka do Berlina

Przykładowa grafika17 grudnia 2014 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Berlina. Wśród wielu atrakcji znalazły się: wizyta w oceanarium, muzeum figur woskowych. Odwiedziliśmy również jeden z Berlińskich Jarmarków Bożonarodzeniowych, gdzie zrobiliśmy zdjęcie z prawdziwym Świętym Mikołajem. (Galeria zdjęć)

 
Magda i Adam na podium

Przykładowa grafika

17 grudnia 2014 r. w Technikum nr 6 w Głogowie odbył się Mikołajkowy Konkurs Krajoznawczo-Historyczny – Szlakiem głogowskich zabytków i pomników. Miło nam poinformować, że Magdalena Idkowiak oraz Adam Bock, oboje z klasy 3A, zajęli w nim drugie miejsce. Gratulujemy.

 
Aukcja dla chorej Hani

Przykładowa grafika

15 grudnia 2014 r. w Przedszkolu Niepublicznym „Promyk” w Głogowie odbyła się aukcja ozdób świątecznych, dochód z której przekazany będzie dla chorej Hani. Również i nasza społeczność szkolna przyłączyła się do tej akcji. Uczniowie i nauczyciele przygotowali dużo kartek i dekoracji Bożonarodeniowych, które wzbogaciły wspomnianą aukcję. Za pomoc w przygotowaniu ozdób wszystkim serdecznie dziękujemy. (Galeria zdjęć)

 
Słodka wycieczka

Przykładowa grafika16 grudnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce we Wrocławiu i uczestniczyli w warsztatach czekoladowych. W czasie zajęć dowiedzieli się, skąd pochodzą ziarna kakaowca, jak się je uprawia, transportuje i przygotowuje do spożycia. Następnie uczniowie projektowali swoje pudełka czekolady oraz wyrabiali własne pralinki czekoladowe. Całodniowy trud nagrodzony został degustacją gorącej czekolady z dodatkami owoców i ciasteczek. (Galeria zdjęć)

 
Apel rocznicowy

Przykładowa grafika15 grudnia 2014 r. społeczność naszego gimnazjum uczestniczyła w apelu upamiętniającym 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Uczniowie odczytali wiersze i zaśpiewali piosenki patriotyczne, które oddawały klimat grudnia ’81. Dla wszystkich była to bardzo ważna lekcja historii. (Galeria zdjęć)

 
13 grudnia - Pamiętamy!

Przykładowa grafika13 grudnia obchodzimy 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali audycję radiową, w której przypomniano wszystkim, jak wygldało życie Polaków w tamtych tragicznych dniach. W audycji zaprezentowano również wiersze oddające atmosferę grudnia '81 oraz wykorzystano utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury”.

 Przykładowa grafika Wysłuchaj audycji z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

 
Turniej piłki siatkowej

Przykładowa grafika11 grudnia 2014 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Głogowie odbył się turniej piłki siatkowej RODZICE – UCZNIOWIE – NAUCZYCIELE. Drużyna złożona z rodziców i nauczycieli okazała się lepsza od uczniów, wygrywając mecz w stosunku 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju był pan Mariusz Kuczkowiak.

 
Wygrała konkurs plastyczny

Przykładowa grafikaAleksandra Dobrowolska z klasy 1C zajęła pierwsze miejsce w XVII edycji konkursu plastycznego MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA. Organizatorami konkursu byli: Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" oraz Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 11 grudnia 2014 r. we Wrocławiu. (Galeria zdjęć)

 
Nasza choinka

Przykładowa grafika8 grudnia 2014 r. w holu głównym naszej szkoły stanęła choinka. To znak, że idą święta. W tym roku w dekorowaniu świątecznego drzewka wzięła udział cała społeczność Gimnazjum nr 1. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele pięknych ozdób, które wspaniale przystroiły szkolną choinkę i ukazały wartość wspólnego wysiłku. (Galeria zdjęć)

 
Próbne egzaminy gimnazjalne

Przykładowa grafika

W dniach 9-11 grudnia 2014 r. uczniowie klas trzecich pisali próbne egzaminy gimnazjalne przygotowane przez wydawnictwo OPERON.

 
Światowy Dzień Wolontariusza

Przykładowa grafika5 grudnia obchodzony jest na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji głogowscy wolontariusze spotkali się na uroczystej gali w Gimnazjum nr 2, aby podzielić się doświadczeniami i zaprezentować swoje działania. Również i nasza grupa prężnie działającego wolontariatu uczestniczyła w tym spotkaniu. (Galeria zdjęć)

Przykładowa grafikaZapraszamy do obejrzenia kilku filmów prezentujących pracę uczniów, którymi od wielu już lat kieruje pani Iwona Wspaniała. (kliknij :-)

 
Nowości w szkolnej bibliotece

Przykładowa grafikaKoniec roku w szkolnej bibliotece zwykle kojarzy się ze sporą liczbą nowych książek. W tym roku to prawie pięćdziesiąt powieści młodzieżowych. Wśród nich kolejne części serii przez Was lubianych,  ale też sporo nowych tytułów, które - mamy nadzieję – wkrótce znajdą wielu czytelników. Wykaz nowości w zakładce BIBLIOTEKA.

 
Wizyta w domu pomocy społecznej

Przykładowa grafika3 grudnia 2014 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, grupa 20 wolontariuszy z naszego gimnazjum uczestniczyła w Dniu Otwartym Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie przy ul Norwida. Uczniowie zwiedzili budynek, zapoznali się z metodami i formami pracy opiekuńczo-terapeutycznej oraz uczestniczyli w warsztatach, na których wspólnie z dziećmi tworzyli ozdoby świąteczne. Włączyli się także w realizację projektu polegającego na ozdabianiu toreb ekologicznych oraz tworzeniu podpałek. (Galeria zdjęć 1 Galeria zdjęć 2)

 
Zajęcia taneczne

Przykładowa grafikaStowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa zaprasza wszystkich chętnych do udziały w darmowych zajęciach tanecznych, które odbywają się w każdy piątek od godziny 17.00 do 18.30. Więcej informacji na stronie internetowej stowarzyszenia.

 
300 lat drukarstwa w Głogowie

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w lekcji muzealnej w Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Głogowie. Tematem zajęć było 300 lat drukarstwa w Głogowie.

Czytaj całość
 
Miejskie Andrzejki 2014

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie wszystkich głogowskich gimnazjów uczestniczyli w zabawie andrzejkowej pod głogowskim ratuszem. Organizatorem imprezy Miejskie Andrzejki 2014 był Wydział Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie. (Galeria zdjęć)

 
Nie marnuj żywności

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w konferencji pt: Nie marnuj żywności – pomyśl o potrzebujących, której organizatorem była Parafia Św. Klemensa w Głogowie. (Zobacz galerię zdjęć)

 
Ogólnopolski konkurs geograficzny

Przykładowa grafika26 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskim konkursie geograficznym GEO-PLANETA. Uczestnicy zawodów mieli do rozwiązania 30 zadań testowych. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych uczniów. Zobacz jak wyglądały testy w ostatnich czterech edycjach tej olimpiady.

 
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Przykładowa grafikaZnamy wyniki szkolnego etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z części humanistycznej, przyrodniczej oraz językowej. Miło nam poinformować, że do etapu powiatowego awansowali: Adam Bock, Magdalena Idkowiak, Adrian Kaczmarek oraz Adrian Kwolek (część humanistyczna), Magdalena Idkowiak (część przyrodnicza) oraz Szymon Gawlik (język angielski). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Charytatywny kiermasz świąteczny

Przykładowa grafika20 listopada 2014 r. w czasie zebrań z rodzicami odbył się kiermasz kartek i ozdób świątecznych, które przygotowane zostały przez uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Wszystkie prace wykonane zostały ręcznie, a w ich przygotowaniu pomagała pani Iwona Jaworska – nauczycielka matematyki i wychowawczyni klasy 1C. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do wzięcia udziału w kolejnym kiermaszu, dochód z którego przeznaczony będzie na cel charytatywny. Zobacz zdjęcia z przygogowań do kiermaszu.

 
Zatańczyły w meczu ekstraklasy

Przykładowa grafika17 listopada 2014 r. KGHM Euromaster Chrobry Głogów, prowadzony przez Tomasza Trznadla, zmierzył się z Wisłą Krakbet Kraków w 11. kolejce ektraklasy futsalu. Transmisję na żywo z tego meczu przeprowadziła telewizja Orange Sport. Miło nam dodać, że w przerwie tego meczu zaprezentowały sie absolwentki oraz uczennice naszej szkoły, które zatańczyły układ cheerleaderski.(Galeria miedziowe.pl)

 
Kolejny sukces koszykarek

Przykładowa grafika12 i 13 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Piłce Koszykowej szkół gimnazjlanych.  W zawodach tych uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Miło nam poinformować, że żeńska reprezentacja Gimnazjum nr 1 zajęła w tych rozgrywkach drugie miejsce. Drużyna męska niestety nie powtórzy sukcesu z poprzedniego roku szkolnego, kiedy dotarła do finału strefy legnickiej. Na tegorocznym turnieju chłopacy zajęli czwarte miejsce.

 
Wycieczka do Londynu

Przykładowa grafikaW czerwcu przyszłego roku planujemy pojechać na wycieczkę do Londynu i Paryża. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wyjazdu – koszt, transport, noclegi, program, ubezpieczenie itp. Ze względów organizacyjnych musimy zebrać minimum 40 uczestników. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.

Przykładowa grafikaPROGRAM WYCIECZKI LONDYN-PARYŻ

 
Otrzęsiny klas pierwszych

Przykładowa grafika13 listopada 2014 r. odbyły się OTRZĘSINY klas pierwszych. Pierwszoklasiści musieli wykazać się sprytem, refleksem i sprawnością fizyczną. W wyniku rywalizacji  przywilej organizacji przyszłorocznych otrzęsin przypadł klasie IC. Mamy jednocześnie przyjemność poinformować, że wszystkie pierwszaki zostały z dniem dzisiejszym oficjalnie przyjęte do grona braci uczniowskiej Gimnazjum nr 1. (Galeria zdjęć)

 
A nad nami biało-czerwona

Przykładowa grafikaGłogowskie obchody Święta Niepodległości uświetnił almanach, czyli zbiór wierszy napisanych na konkurs: A nad nami biało-czerwona. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych utworów znalazł się wiersz Olgi Dziubek, naszej tegorocznej absolwentki.

Czytaj całość
 
11 listopada

Przykładowa grafika11 listopada obchodzimy 96. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W historii naszego gimnazjum  jest to również bardzo ważna data. Dokładnie pięć lat temu, w kościele Bożego Ciała w Głogowie, miało miejsce poświęcenia sztandaru szkoły. Dzień później, 12 listopada 2009 r., odbyła się uroczystość przekazania sztandaru Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich .

 
Koszykarki grają dalej

Przykładowa grafikaW dniach 5-6 listopada 2014 r. uczennice naszego gimnazjum wywalczyły drugie miejsce w Mistrzostwach Głogowa w Piłce Koszykowej i awansowały do rozgrywek powiatowych. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zbliżającym się turnieju.

 
Otwarcie klatki schodowej

Przykładowa grafika6 listopada 2014 r. pan Jan Zubowski – Prezydent Miasta Głogowa, oraz pani Hanna ŻmudaNaczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie, uroczyście otworzyli nowo wyremontowaną klatkę schodową w naszej szkole. Zobacz zdjęcia z uroczystości.

 
Światowy Dzień Bajek

Przykładowa grafika5 listopada 2014 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Bajek. Z tej okazji pani Pulit-Binkowska przygotowała dla uczniów gry i zabawy związane z popularnymi bajkami. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z każdej klasy. Wygrała klasa 2B. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
Koszykarze w finale powiatu

Przykładowa grafikaW dniach 4-5 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Głogowa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery szkoły naszego miasta. Zawodnicy Gimnazjum nr 1 w Głogowie zajęli w nich drugie miejsce i awansowali do rozgrywek powiatowych.

Czytaj całość
 
Union Jack Contest

Przykładowa grafika30 października 2014 r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych i Unii Europejskiej UNION JACK CONTEST. W zawodach udział wzięło 32 uczniów naszego gimnazjum. Wśród nich najlepszymi okazali się: Szymon Gawlik (3A), Robert Krzyśko (3B) oraz Dawid Sieroń (3D). Uczniowie ci będą zgłoszeni do kolejnego etapu tego konkursu. Życzymy powodzenia.

 
Wspomnienie wszystkich zmarłych

Przykładowa grafika2 listopada w tradycji Kościoła Katolickiego obchodzone są Zaduszki. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Szczególną pamięcią chcemy otoczyć zmarłych nauczycieli, pracowników oraz byłych uczniów naszej szkoły.

 
Halloween
Przykładowa grafika31 października 2014 r.  upłynął w Gimnazjum nr 1 w atmosferze gier i zabaw związanych z Halloween. Wśród nich była konkurencja na najlepiej przebraną klasę oraz wybory króla i królowej tegorocznego Halloween. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.
 
W kuchni molekularnej

Przykładowa grafikaW środę 22 października 2014 r. grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum odwiedziła wrocławskie Humanitarium, w którym obejrzała wystawę „Szkiełko i Oko - tajemnice optyki”.  Prezentowała ona wiele ciekawych zjawisk fizycznych i optycznych. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach poświęconych kuchni molekularnej, podczas których poznali znaczenie oraz zastosowanie chemii do celów gastronomicznych. (Galeria zdjęć)

 
Wiem, jak jem!

Przykładowa grafikaStowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA rozpoczęło nowy projekt pod nazwą Wiem, jak jem! Tym razem oferta skierowana jest do rodziców, dzieci i młodzieży. Projekt ma charakter edukacyjny i terapeutyczny. Ma na celu pomoc osobom, które mają problem z jedzeniem (osoby z zaburzeniami odżywiania) oraz zwiększenie wiedzy i świadomości na temat zdrowego odżywiania młodych mieszkańców miasta Głogowa.
Bezpłatne spotkania z psychologiem i dietetykiem:
- 8 spotkań dla rodziców
- 8 spotkań dla dzieci i młodzieży
- indywidualne konsultacje z psychologiem
Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 767276070 lub osobiście w siedzibie SZANSY, ul. Perseusza 13. Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona! Projekt współfinansowany przez Fundację Polska Miedź.

Czytaj całość
 
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Przykładowa grafikaZbliża się 1 listopada – dzień pamięci o zmarłych. Wielu mieszkańców naszego regionu mogiły swoich bliskich pozostawiło na Kresach. Opuszczone i zaniedbane czekają na naszą pomoc i naszą pamięć. Dolnośląscy uczniowie w ramach akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia od 5 lat porządkują kresowe nekropolie, a w październiku zbierają znicze i wraz z ekipą TVP Wrocław zawożą je na Ukrainę i Wileńszczyznę. Podobnie jak w latach ubiegłych, nasze gimnazjum przyłącza się do akcji zbiórki zniczy. Szczegóły u wychowawców oraz opiekunów SU i wolontariatu szkolnego.

 
Spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka

Przykładowa grafika17 października 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z panem Markiem Michalakiem - Rzecznikiem Praw Dziecka. Tematem spotkania była mowa nienawiści w Internecie.

 
Śladami akcji 'Burza'

Przykładowa grafikaW dniach od 11 do 14 października 2014 r. pani Jolanta Peciak wzięła udział w edukacyjnym wyjeździe na Litwę i Białoruś, zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej - Śladami akcji Burza. Wyjazd był nagrodą w konkursie na scenariusz lekcji „70 lat po Burzy”. Podczas wyjazdu pani Peciak miała okazję odwiedzić miejsca związane z walkami Armii Krajowej w 1944 r. oraz zapalić znicze na grobach żołnierzy AK. (Galeria zdjęć)

 
Dzień Edukacji Narodowej

Przykładowa grafika15 października 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie wszystkich klas przygotowali wiele ciekawych niespodzianek dla swoich pedagogów: oprócz tradycyjnych kwiatów i życzeń, każda klasa napisała wiersz o wybranym nauczycielu. Największymi atrakcjami okazały się przebrania uczniów za nauczycieli oraz wspólne z nauczycielami odegranie scenki 'Romeo i Julia'. W imieniu wszystkich pracowników naszego gimnazjum serdecznie dziękujemy za milo spędzony Dzień Nauczyciela. (Galeria zdjęć)

 
Policyjne szkolenie

Przykładowa grafika8 października 2014 r. uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z policjantami z Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii KPP w Głogowie. Szkolenie poświęcone było szeroko rozumianemu bezpieczeństwu w szkole i poza nią. Uczniowie dowiedzieli się, jak unikać ryzykownych zachowań oraz jak być asertywnym wobec osób stanowiących zagrożenie.

 
Integracja i bezpieczeństwo

Przykładowa grafika2 października 2014 r. wychowawcy klas pierwszych zabrali swoich uczniów na wycieczkę do Sławy. Głównym celem wyprawy było zintegrowanie i lepsze wzajemne  poznanie się. Uczniowie rywalizowali w zabawnych konkurencjach, mieli okazję współdziałać, rozwiązując zaszyfrowane zadania, upiekli kiełbaski  nad ogniskiem, a potem zatańczyli Belgijkę. (Galeria zdjęć)

Czytaj całość
 
Wybraliśmy Rzecznika Praw Ucznia

Przykładowa grafika30 września 2014 r. uczniowie Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich  wybrali Rzecznika Praw Ucznia. Spośród pięciorga kandydatów na to stanowisko najwięcej uzyskała pani Iwona Wspaniała. Gratulujemy Pani ogromnego zaufania uczniów i życzymy wytrwałości na tak wymagającym stanowisku. Zobacz stronę nowego rzecznika.

 
Szkolne święto demokracji

Przykładowa grafika30 września 2014 r. odbyły się wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 1 w Głogowie. Spośród trojga kandydatów najwięcej głosów uzyskał Szymon Gawlik z klasy 3A i tym samym został przewodniczącym SU. Do prezydium dostały się również: Paulina Łohinowicz z klasy 2B oraz Katarzyna Gałka z klasy 2C. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to wspaniałe święto demokracji, a wybranemu prezydium SU życzymy owocnej pracy w samorządzie. Galerie: kampania i wybory

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 351 - 400 z 828

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video