GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika

Wykaz nowości książkowych, zakupionych do szkolnej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest już dostępny TUTAJ.

 

Jestes tutaj: Aktualności
Aktualności
Czy wiesz, co jesz?

Przykładowa grafika13 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie odbył się XI Powiatowy Konkurs – Czy wiesz, co jesz? W rywalizacji wzięły udział szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne z naszego powiatu. Miło nam poinformować, że trzecie miejsce spośród wszystkich szkół zajęło nasze gimnazjum, które reprezentowane było przez Magdalenę Idkowiak oraz Karolinę Tomczak z klasy 3A. (Galeria zdjęć)

 
Światowy Dzień Matematyki

Przykładowa grafika13 marca 2015 r., w przeddzień Światowego Dnia Matematyki, świętowaliśmy Dzień Liczby π. Z tej okazji uczniowie przygotowali warsztaty naukowe z fizyki, matematyki, chemii i biologii. Nie zabrakło ciekawych doświadczeń, prezentacji, gier oraz zabaw naukowych. Cała impreza przygotowana została pod kierunkiem pani Iwony Jaworskiej oraz pani Barbary Chmiel. (Galeria zdjęć)

 
Lekcja Solidarności

Przykładowa grafikaUczniowie klas trzecich uczestniczą w lekcjach wychowawczych pt. Solidarność – historia  w pieśni zaklęta, które realizowane są w oparciu o autorski scenariusz przygotowany przez panią Jolantę Peciak – nauczycielkę historii w naszej szkole. (Galeria zdjęć)

 
Badanie PISA

Przykładowa grafika

5 marca 2015 r. grupa uczniów klas trzecich naszego gimnazjum wzięła udział w badaniu PISA Programu Międzynarodowej Oceny Umiejętności Uczniów, którego koordynatorem jest OECD. Jego celem jest uzyskanie porównywalnych danych o umiejętnościach uczniów, którzy ukończyli 15. rok życia w celu poprawy jakości nauczania i organizacji systemów edukacyjnych.

 
Najlepszy bramkarz turnieju

Przykładowa grafika3 marca 2015 r.  w Gimnazjum nr 2 w Głogowie rozegrany został turniej piłki nożnej halowej. Nasza drużyna zajęła w nim IV miejsce.  Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Mikołaj Stańczak z klasy 3A.

 
Awansowali do finału

Przykładowa grafika28 lutego 2015 r. odbył się konkurs Od Solidarności do III Rzeczypospolitej. Drużyna naszego gimnazjum (w składzie: Magdalena Idkowiak, Adam Bock i Robert Petecki) awansowała do ścisłego finału konkursu, w którym zmierzą się cztery najlepsze zespoły z województwa dolnośląskiego.

 
Głogowskie Dni Nauki i Sztuki

Przykładowa grafikaW dniach 19-20 lutego 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie odbywały się VIII Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. Również uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wielu wykładach i prezentacjach przygotowanych przez uczelnię. (Galeria zdjęć)

 
Żołnierze Wyklęci

Przykładowa grafika17 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat Żołnierzy Wyklętych, którą wygłosili członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów. (Galeria zdjęć)

Dowiedz się więcej na temat Żołnierzy wyklętych .

 
Jak walczyć z agresją?

Przykładowa grafika16 lutego 2015 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w warsztatach dotyczących tematyki przemocy i agresji wśród młodych ludzi. Uczestnicy spotkania  dowiedzieli się, jak można skutecznie pracować nad zwalczaniem negatywnych emocji, oraz kiedy i w jaki sposób możemy skrzywdzić drugą osobę. Zajęcia z młodzieżą poprowadziła pani dr Agnieszka Nomejko – psycholog i seksuolog.

 
Wieczór gier

Przykładowa grafika13 lutego 2015 r. po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w Wieczorze Gier. Pomysłodawcą i organizatorem całej imprezy była p. Katarzyna Pulit- Binkowska. Gry planszowe, komputerowe i sportowe to atrakcje, z których uczniowie mogli korzystać przez 4 godziny. Ciekawostką okazało się zwiedzanie budynku naszej szkoły w godzinach wieczornych. (Galeria zdjęć)

 

 
Szkolne walentynki

Przykładowa grafika

W piątek 13 lutego obchodziliśmy szkolne walentynki. Tego dnia w szkole tradycyjnie królowały odcienie czerwieni. Klasa 1C przygotowała kramik z walentynkowymi łakociami. Na długiej przerwie klasy rywalizowały w walentynkowych konkurencjach. Każda klasa miała do wykonania kilka zadań. Wśród nich znalazły się: test wiedz na temat święta zakochanych, przygotowanie kartki walentynkowej oraz łączenie sławnych par. Nie zabrakło także tradycyjnej poczty miłosnej. (Galeria zdjęć)

 
Wywalczyły awans do powiatu

Przykładowa grafika11 lutego 2015 r. w Gimnazjum nr 2 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Z pośród drużyn, które reprezentowały naszą szkołę, najlepiej zaprezentowała się ekipa żeńska w składzie: Roksana Ferenc (3C) i Magdalena Wolanin (2B). Dziewczyny zajęły w zawodach drugie miejsce i zakwalifikowały się do turnieju powiatowego. Gratulujemy.

 
Lekcja japońskiej kuchni

Przykładowa grafika10 Lutego 2015 r. uczniowie uczęszczający na lekcje języka japońskiego mieli okazję zapoznać się z ważnym elementem kultury japońskiej – japońską kuchnią. W czasie zajęć mogli oni spróbować tradycyjnych potraw Kraju Kwitnącej Wiśni: ryż owinięty wodorostami nori, orzechy z posypką wasabi oraz najprawdziwsze dango. Do popicia była tradycyjna zielona herbata. (Galeria zdjęć)

 
Olimpiada języka angielskiego

Przykładowa grafikaZakończył się pierwszy etap V Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S.B. Lindego. Miło nam poinformować, że Magdalena Idkowiak z klasy 3A zakwalifikowała się do kolejnej rundy tego konkursu. Gratulujemy.

 
Betlejemskie Światło Pokoju

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. harcerze z głogowskiego hufca przynieśli do naszej szkoły Betlejemskie Światło Pokoju, które zapalone zostało w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło to jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei i jest tradycyjnie stawiane na stole wigilijnym.

 
Świąteczny czas w Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 1 w Głogowie był dniem przepełnionym świąteczną atmosferą. Na początku cała społeczność szkoły uczestniczyła w przepięknych jasełkach, w czasie których uczniowie i nauczyciele mogli poczuć, że święta są już bardzo blisko. Po wzruszającym przedstawieniu wszyscy udali się na wigilie klasowe, gdzie składano sobie życzenie i próbowano tradycyjnych potraw wigilijnych. (Galeria zdjęć)

 
Wycieczka do Berlina

Przykładowa grafika17 grudnia 2014 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Berlina. Wśród wielu atrakcji znalazły się: wizyta w oceanarium, muzeum figur woskowych. Odwiedziliśmy również jeden z Berlińskich Jarmarków Bożonarodzeniowych, gdzie zrobiliśmy zdjęcie z prawdziwym Świętym Mikołajem. (Galeria zdjęć)

 
Magda i Adam na podium

Przykładowa grafika

17 grudnia 2014 r. w Technikum nr 6 w Głogowie odbył się Mikołajkowy Konkurs Krajoznawczo-Historyczny – Szlakiem głogowskich zabytków i pomników. Miło nam poinformować, że Magdalena Idkowiak oraz Adam Bock, oboje z klasy 3A, zajęli w nim drugie miejsce. Gratulujemy.

 
Aukcja dla chorej Hani

Przykładowa grafika

15 grudnia 2014 r. w Przedszkolu Niepublicznym „Promyk” w Głogowie odbyła się aukcja ozdób świątecznych, dochód z której przekazany będzie dla chorej Hani. Również i nasza społeczność szkolna przyłączyła się do tej akcji. Uczniowie i nauczyciele przygotowali dużo kartek i dekoracji Bożonarodeniowych, które wzbogaciły wspomnianą aukcję. Za pomoc w przygotowaniu ozdób wszystkim serdecznie dziękujemy. (Galeria zdjęć)

 
Słodka wycieczka

Przykładowa grafika16 grudnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce we Wrocławiu i uczestniczyli w warsztatach czekoladowych. W czasie zajęć dowiedzieli się, skąd pochodzą ziarna kakaowca, jak się je uprawia, transportuje i przygotowuje do spożycia. Następnie uczniowie projektowali swoje pudełka czekolady oraz wyrabiali własne pralinki czekoladowe. Całodniowy trud nagrodzony został degustacją gorącej czekolady z dodatkami owoców i ciasteczek. (Galeria zdjęć)

 
Apel rocznicowy

Przykładowa grafika15 grudnia 2014 r. społeczność naszego gimnazjum uczestniczyła w apelu upamiętniającym 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Uczniowie odczytali wiersze i zaśpiewali piosenki patriotyczne, które oddawały klimat grudnia ’81. Dla wszystkich była to bardzo ważna lekcja historii. (Galeria zdjęć)

 
13 grudnia - Pamiętamy!

Przykładowa grafika13 grudnia obchodzimy 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali audycję radiową, w której przypomniano wszystkim, jak wygldało życie Polaków w tamtych tragicznych dniach. W audycji zaprezentowano również wiersze oddające atmosferę grudnia '81 oraz wykorzystano utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury”.

 Przykładowa grafika Wysłuchaj audycji z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

 
Turniej piłki siatkowej

Przykładowa grafika11 grudnia 2014 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Głogowie odbył się turniej piłki siatkowej RODZICE – UCZNIOWIE – NAUCZYCIELE. Drużyna złożona z rodziców i nauczycieli okazała się lepsza od uczniów, wygrywając mecz w stosunku 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju był pan Mariusz Kuczkowiak.

 
Wygrała konkurs plastyczny

Przykładowa grafikaAleksandra Dobrowolska z klasy 1C zajęła pierwsze miejsce w XVII edycji konkursu plastycznego MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA. Organizatorami konkursu byli: Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" oraz Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 11 grudnia 2014 r. we Wrocławiu. (Galeria zdjęć)

 
Nasza choinka

Przykładowa grafika8 grudnia 2014 r. w holu głównym naszej szkoły stanęła choinka. To znak, że idą święta. W tym roku w dekorowaniu świątecznego drzewka wzięła udział cała społeczność Gimnazjum nr 1. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele pięknych ozdób, które wspaniale przystroiły szkolną choinkę i ukazały wartość wspólnego wysiłku. (Galeria zdjęć)

 
Próbne egzaminy gimnazjalne

Przykładowa grafika

W dniach 9-11 grudnia 2014 r. uczniowie klas trzecich pisali próbne egzaminy gimnazjalne przygotowane przez wydawnictwo OPERON.

 
Światowy Dzień Wolontariusza

Przykładowa grafika5 grudnia obchodzony jest na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji głogowscy wolontariusze spotkali się na uroczystej gali w Gimnazjum nr 2, aby podzielić się doświadczeniami i zaprezentować swoje działania. Również i nasza grupa prężnie działającego wolontariatu uczestniczyła w tym spotkaniu. (Galeria zdjęć)

Przykładowa grafikaZapraszamy do obejrzenia kilku filmów prezentujących pracę uczniów, którymi od wielu już lat kieruje pani Iwona Wspaniała. (kliknij :-)

 
Nowości w szkolnej bibliotece

Przykładowa grafikaKoniec roku w szkolnej bibliotece zwykle kojarzy się ze sporą liczbą nowych książek. W tym roku to prawie pięćdziesiąt powieści młodzieżowych. Wśród nich kolejne części serii przez Was lubianych,  ale też sporo nowych tytułów, które - mamy nadzieję – wkrótce znajdą wielu czytelników. Wykaz nowości w zakładce BIBLIOTEKA.

 
Wizyta w domu pomocy społecznej

Przykładowa grafika3 grudnia 2014 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, grupa 20 wolontariuszy z naszego gimnazjum uczestniczyła w Dniu Otwartym Centrum Doradztwa Zawodowego i Wspierania Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie przy ul Norwida. Uczniowie zwiedzili budynek, zapoznali się z metodami i formami pracy opiekuńczo-terapeutycznej oraz uczestniczyli w warsztatach, na których wspólnie z dziećmi tworzyli ozdoby świąteczne. Włączyli się także w realizację projektu polegającego na ozdabianiu toreb ekologicznych oraz tworzeniu podpałek. (Galeria zdjęć 1 Galeria zdjęć 2)

 
Zajęcia taneczne

Przykładowa grafikaStowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Szansa zaprasza wszystkich chętnych do udziały w darmowych zajęciach tanecznych, które odbywają się w każdy piątek od godziny 17.00 do 18.30. Więcej informacji na stronie internetowej stowarzyszenia.

 
300 lat drukarstwa w Głogowie

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w lekcji muzealnej w Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Głogowie. Tematem zajęć było 300 lat drukarstwa w Głogowie.

Czytaj całość
 
Miejskie Andrzejki 2014

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie wszystkich głogowskich gimnazjów uczestniczyli w zabawie andrzejkowej pod głogowskim ratuszem. Organizatorem imprezy Miejskie Andrzejki 2014 był Wydział Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie. (Galeria zdjęć)

 
Nie marnuj żywności

Przykładowa grafika27 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w konferencji pt: Nie marnuj żywności – pomyśl o potrzebujących, której organizatorem była Parafia Św. Klemensa w Głogowie. (Zobacz galerię zdjęć)

 
Ogólnopolski konkurs geograficzny

Przykładowa grafika26 listopada 2014 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskim konkursie geograficznym GEO-PLANETA. Uczestnicy zawodów mieli do rozwiązania 30 zadań testowych. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych uczniów. Zobacz jak wyglądały testy w ostatnich czterech edycjach tej olimpiady.

 
zDolny Ślązak Gimnazjalista

Przykładowa grafikaZnamy wyniki szkolnego etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z części humanistycznej, przyrodniczej oraz językowej. Miło nam poinformować, że do etapu powiatowego awansowali: Adam Bock, Magdalena Idkowiak, Adrian Kaczmarek oraz Adrian Kwolek (część humanistyczna), Magdalena Idkowiak (część przyrodnicza) oraz Szymon Gawlik (język angielski). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Charytatywny kiermasz świąteczny

Przykładowa grafika20 listopada 2014 r. w czasie zebrań z rodzicami odbył się kiermasz kartek i ozdób świątecznych, które przygotowane zostały przez uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Wszystkie prace wykonane zostały ręcznie, a w ich przygotowaniu pomagała pani Iwona Jaworska – nauczycielka matematyki i wychowawczyni klasy 1C. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do wzięcia udziału w kolejnym kiermaszu, dochód z którego przeznaczony będzie na cel charytatywny. Zobacz zdjęcia z przygogowań do kiermaszu.

 
Zatańczyły w meczu ekstraklasy

Przykładowa grafika17 listopada 2014 r. KGHM Euromaster Chrobry Głogów, prowadzony przez Tomasza Trznadla, zmierzył się z Wisłą Krakbet Kraków w 11. kolejce ektraklasy futsalu. Transmisję na żywo z tego meczu przeprowadziła telewizja Orange Sport. Miło nam dodać, że w przerwie tego meczu zaprezentowały sie absolwentki oraz uczennice naszej szkoły, które zatańczyły układ cheerleaderski.(Galeria miedziowe.pl)

 
Kolejny sukces koszykarek

Przykładowa grafika12 i 13 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Piłce Koszykowej szkół gimnazjlanych.  W zawodach tych uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Miło nam poinformować, że żeńska reprezentacja Gimnazjum nr 1 zajęła w tych rozgrywkach drugie miejsce. Drużyna męska niestety nie powtórzy sukcesu z poprzedniego roku szkolnego, kiedy dotarła do finału strefy legnickiej. Na tegorocznym turnieju chłopacy zajęli czwarte miejsce.

 
Wycieczka do Londynu

Przykładowa grafikaW czerwcu przyszłego roku planujemy pojechać na wycieczkę do Londynu i Paryża. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wyjazdu – koszt, transport, noclegi, program, ubezpieczenie itp. Ze względów organizacyjnych musimy zebrać minimum 40 uczestników. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.

Przykładowa grafikaPROGRAM WYCIECZKI LONDYN-PARYŻ

 
Otrzęsiny klas pierwszych

Przykładowa grafika13 listopada 2014 r. odbyły się OTRZĘSINY klas pierwszych. Pierwszoklasiści musieli wykazać się sprytem, refleksem i sprawnością fizyczną. W wyniku rywalizacji  przywilej organizacji przyszłorocznych otrzęsin przypadł klasie IC. Mamy jednocześnie przyjemność poinformować, że wszystkie pierwszaki zostały z dniem dzisiejszym oficjalnie przyjęte do grona braci uczniowskiej Gimnazjum nr 1. (Galeria zdjęć)

 
A nad nami biało-czerwona

Przykładowa grafikaGłogowskie obchody Święta Niepodległości uświetnił almanach, czyli zbiór wierszy napisanych na konkurs: A nad nami biało-czerwona. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych utworów znalazł się wiersz Olgi Dziubek, naszej tegorocznej absolwentki.

Czytaj całość
 
11 listopada

Przykładowa grafika11 listopada obchodzimy 96. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W historii naszego gimnazjum  jest to również bardzo ważna data. Dokładnie pięć lat temu, w kościele Bożego Ciała w Głogowie, miało miejsce poświęcenia sztandaru szkoły. Dzień później, 12 listopada 2009 r., odbyła się uroczystość przekazania sztandaru Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich .

 
Koszykarki grają dalej

Przykładowa grafikaW dniach 5-6 listopada 2014 r. uczennice naszego gimnazjum wywalczyły drugie miejsce w Mistrzostwach Głogowa w Piłce Koszykowej i awansowały do rozgrywek powiatowych. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zbliżającym się turnieju.

 
Otwarcie klatki schodowej

Przykładowa grafika6 listopada 2014 r. pan Jan Zubowski – Prezydent Miasta Głogowa, oraz pani Hanna ŻmudaNaczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie, uroczyście otworzyli nowo wyremontowaną klatkę schodową w naszej szkole. Zobacz zdjęcia z uroczystości.

 
Światowy Dzień Bajek

Przykładowa grafika5 listopada 2014 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Bajek. Z tej okazji pani Pulit-Binkowska przygotowała dla uczniów gry i zabawy związane z popularnymi bajkami. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z każdej klasy. Wygrała klasa 2B. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
Koszykarze w finale powiatu

Przykładowa grafikaW dniach 4-5 listopada 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Głogowa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery szkoły naszego miasta. Zawodnicy Gimnazjum nr 1 w Głogowie zajęli w nich drugie miejsce i awansowali do rozgrywek powiatowych.

Czytaj całość
 
Union Jack Contest

Przykładowa grafika30 października 2014 r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych i Unii Europejskiej UNION JACK CONTEST. W zawodach udział wzięło 32 uczniów naszego gimnazjum. Wśród nich najlepszymi okazali się: Szymon Gawlik (3A), Robert Krzyśko (3B) oraz Dawid Sieroń (3D). Uczniowie ci będą zgłoszeni do kolejnego etapu tego konkursu. Życzymy powodzenia.

 
Wspomnienie wszystkich zmarłych

Przykładowa grafika2 listopada w tradycji Kościoła Katolickiego obchodzone są Zaduszki. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Szczególną pamięcią chcemy otoczyć zmarłych nauczycieli, pracowników oraz byłych uczniów naszej szkoły.

 
Halloween
Przykładowa grafika31 października 2014 r.  upłynął w Gimnazjum nr 1 w atmosferze gier i zabaw związanych z Halloween. Wśród nich była konkurencja na najlepiej przebraną klasę oraz wybory króla i królowej tegorocznego Halloween. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.
 
W kuchni molekularnej

Przykładowa grafikaW środę 22 października 2014 r. grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum odwiedziła wrocławskie Humanitarium, w którym obejrzała wystawę „Szkiełko i Oko - tajemnice optyki”.  Prezentowała ona wiele ciekawych zjawisk fizycznych i optycznych. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach poświęconych kuchni molekularnej, podczas których poznali znaczenie oraz zastosowanie chemii do celów gastronomicznych. (Galeria zdjęć)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 351 - 400 z 837

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video