GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Jestes tutaj: Aktualności
Aktualności
Konkurs literacki

Przykładowa grafikaWszystkich, którzy lubią czytać, zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie literackim. Waszym zadaniem będzie rozwinięcie - w oparciu o własne lektury i przemyślenia - jednej z siedemnastu zalet czytania książek, sformułowanych przez Szwedzką Akademię Literatury Dziecięcej. Tekst do interpretacji i dodatkowe informacje w bibliotece. Na Wasze prace czekamy do końca marca. Dla autorki/autora najlepszej pracy przewidziana nagroda książkowa.

 
Tenisistki w finale powiatu

Przykładowa grafika13 stycznia 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Głogowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Bujnowska z klasy 2A oraz Magdalena Wolanin z klasy 3B. Dziewczyny wywalczyły w zawodach drugie miejsce i awansowały do rozgrywek powiatowych. Gratulujemy.

Czytaj całość
 
Nowości w bibliotece

Przykładowa grafika

Na bibliotecznych półkach pojawiło się trochę nowości. Ich wykaz znajdziecie w zakładce BIBLIOTEKA/NOWOŚCI.

 

 
Swiąteczny czas w Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafika22 grudnia 2015 r. w Gimnazjum nr 1 w Głogowie był dniem przepełnionym świąteczną atmosferą. Na początku cała społeczność szkoły uczestniczyła w przepięknych jasełkach, w czasie których uczniowie i nauczyciele mogli poczuć, że święta są już bardzo blisko. Po wzruszającym przedstawieniu i wspólnym kolędowaniu wszyscy udali się na wigilie klasowe, gdzie składano sobie życzenie i próbowano tradycyjnych potraw wigilijnych.

 
Dzieci dzieciom na święta

Przykładowa grafika22 grudnia, dwa dni przed wigilią Bożego Narodzenia, uczniowie naszej szkoły odwiedzili dzieci w Domu Samotnej Matki w Głogowie i przekazali im prezenty świąteczne. Bożonarodzeniowe paczki to przede wszystkim dar serca młodzieży Gimnazjum nr 1 dla potrzebujących dzieci. Miejmy nadzieję, że przekazane prezenty przysporzą obdarowanym wiele radości.

 
Kącik zabaw dla maluchów

Przykładowa grafika18  grudnia 2015r. uczniowie Gimnazjum nr 1 przygotowali kącik zabaw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Głogowie. Przekazane zostały zabawki i książeczki zbierane przez uczniów naszej szkoły oraz studentów PWSZ w Głogowie. (Galeria zdjęć)

 
Sukces siatkarek

 18 grudnia 2015 r. w Gimnazjum nr 2 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach tych zawodniczki naszej szkoły zajęły drugie miejsce, przegrywając jedynie z drużyną gospodarzy. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj całość
 
Koniec rundy zasadniczej SLPN

Przykładowa grafika

Zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. Do Turnieju Finałowego zakwalifikowały się trzy drużyny : III A, III B, III C. Turniej Finałowy z udziałem wszystkich trzech drużyn zostanie rozegrany w nowym roku. Zapraszamy do śledzenia wyników spotkań oraz regularnie aktualizowanych tabel w zakładce SLPN.

 
Świętowanie z seniorami

 14 grudnia – tradycyjnie, jak każdego roku w okresie przedświątecznym – grupa  wolontariuszy naszego gimnazjum pomagała w obsłudze uroczystego spotkania wigilijnego w Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”.

Czytaj całość
 
Dziewczynka z zapałkami

Przykładowa grafikaWzorem lat ubiegłych wolontariusze naszej szkoły wsparli akcję fundacji Dziewczynka z zapałkami. Grupa 22 uczniów przez trzy dni pomagała pakować zakupy w supermarkecie, zbierając przy okazji pieniądze na potrzeby wspomnianej fundacji.

Czytaj całość
 
Ola i Magda w "Jaka to Melodia"

Przykładowa grafikaGłogowska Rewia Graffiti z Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie pod przewodnictwem Pana Zdzisława i Pani Kasi Krawczonek zarejestrowała w programie Jaka To Melodia? swoją najnowszą piosenkę świąteczną o wdzięcznym tytule "Nadziewane nadzieją życzenia Wesołych Świąt". Wśród uczestników nagrania były dwie nasze uczennice – Ola i Magda. Oglądajcie JTM w środę 16 grudnia.

 
Betlejemskie Światło Pokoju

Przykładowa grafika16 grudnia 2015 r. harcerze z głogowskiego hufca przynieśli do naszej szkoły Betlejemskie Światło Pokoju, które zapalone zostało w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło to jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei i jest tradycyjnie stawiane na stole wigilijnym.

 
Wspólne kolędowanie

Przykładowa grafikaGłogowska Rewia Graffiti, w której występują dwie nasze uczennice, nagrała wraz z zawodnikami SPR Chrobry Głogów kolędę Przybieżeli do Betlejem. Wśród zawodników głogowskiego szczypiorniaka nie zabrakło naszego absolwenta - Michała Kapeli. Zobacz ten świąteczny teledysk już dziś.

 
Wyróżniona BOMB(K)A

Przykładowa grafikaDominik Ciącio z klasy II b wziął udział w konkursie plastyczno-technicznym o tematyce ekologicznej pt: Jak wykorzystywać surowce wtórne – zaprojektuj bożonarodzeniową bombkę. Organizatorem konkursu była Gmina Głogów. Na zdjęciu prezentujemy pracę Dominika, za którą otrzymał wyróżnienie. Opiekunem w konkursie była p. Iwona Jaworska. Gratulujemy.

Czytaj całość
 
13 grudnia - pamiętamy!

Przykładowa grafika13 grudnia obchodzimy 34. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali apel słowno-muzyczny, w którym przypomniano wszystkim, jak wyglądało życie Polaków w tamtych tragicznych dniach. Na apelu zaprezentowano również wiersze oddające atmosferę grudnia '81 oraz zaśpiewano utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury”.

 Przykładowa grafika Wysłuchaj audycji z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

 
Nasza choinka
Przykładowa grafika9 grudnia 2015 r. w holu głównym naszej szkoły stanęła choinka. To znak, że idą święta. W tym roku w dekorowaniu świątecznego drzewka wzięła udział grupa uczniów wspierana przez panią Iwonę Jaworską.
Czytaj całość
 
Wspaniały wynik Tomka

Przykładowa grafika

4 grudnia 2015 w Centrum Kultury "Muza" w Lubinie odbył się finał Olimpiady wiedzy o KGHM i regionie. Organizatorem konkursu było Towarzystwo Przyjaciół im. Jana Wyżykowskiego. Konkurs był objęty patronatem KGHM Polska Miedź S.A., który był także sponsorem nagród. Konkurs był adresowany do szkół podstawowych i gimnazjów Zagłębia Miedziowego. Tomasz Chełmecki z klasy 3b zajął w tych zmaganiach IV miejsce. Należą mu się szczere gratulacje, gdyż rywalizacja w całym konkursie składała się ogółem aż z czterech etapów, a pokonanie każdego z nich wymagało dużego wysiłku. Piątkowy finał  prowadziła pani Beata Tadla, gospodyni głównego wydania Wiadomości TVP1.

 
Otrzęsiny klas pierwszych

Przykładowa grafika7 grudnia 2015 r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, w czasie których pierwszoklasiści musieli wykazać się sprytem, refleksem i sprawnością fizyczną. W wyniku rywalizacji  przywilej organizacji przyszłorocznych otrzęsin przypadł klasie 1b. Mamy jednocześnie przyjemność poinformować, że wszystkie pierwszaki zostały z dzisiaj oficjalnie przyjęte do grona braci uczniowskiej Gimnazjum nr 1. (Galeria zdjęć w przygotowaniu)

 
Szkolny Turniej Piłki Stołowej

Przykładowa grafikaSzkolny Turniej Piłki Stołowej wszedł w decydujacą fazę. Po rozegraniu kilkudziesięci spotkań dotarliśmy do finału w którym zmierzą drużyny reprezentujące klasy 2C oraz 3B. Szczegóły w załączniku.

ZOBACZ TABELE I WYNIKI WSZYSTKICH MECZÓW 

 
Dzień Wolontariusza

Przykładowa grafika5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka przesłał do wszystkich wolontariuszy swój list (Przeczytaj). To wspaniałe święto ludzi dobrej woli jest dobrą okazją, żeby poznać historię i obecną działalność naszego szkolnego wolontariatu, którym od kilku lat opiekuje się p. Iwona Wspaniała, a którego członkowie po raz drugi w ostatnich trzech latach wygrali głogowską olimpiadę wolontariatu.

Odwiedź stronę Wolontariatu Gimnazjum nr 1

 
Dzień Osób Niepełnosprawnych

Przykładowa grafika3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Celem jego obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych - czyli tych, u których występują ograniczenia w prawidłowym funkcjonowaniu, spowodowane obniżeniem sprawności fizycznej lub psychicznej, lub nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu organizmu, oraz pomoc we włączeniu tej grupy w życie całego społeczeństwa. Obchody tego dnia są również okazją do zwiększenia świadomości publicznej o korzyściach płynących z integracji  osób niepełnosprawnych w każdym aspekcie życia osobistego, społecznego, gospodarczego i kulturalnego. W naszym gimnazjum zostały przeprowadzone lekcje o tej, tak ważnej dla nas, tematyce.

 
Awansowały do finału powiatu

Przykładowa grafika30 listopada 2015 r. w Gimnazjum nr 2  rozegrany został turniej piłki siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Głogowa. Nasz zespół zdobył II miejsce, wygrywając z Gimnazjum nr 5 2:0 i Gimnazjum nr 4 2:0. Dziewczyny awansowały do rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu. Naszą drużynę reprezentowały:

Czytaj całość
 
Integracyjny turniej piłki siatkowej

Przykładowa grafika15 grudnia 2015 r. odbył się integracyjny turniej piłki siatkowej „Rodzice - nauczyciele – uczniowie”. Wkrótce relacja z tego wydarzenia.

 
Dzień walki z AIDS

 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Zapoznaj się z poniższą ulotką informacyjną i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o HIV i AIDS.

HIV i AIDS bez tajemnic

 
Kultura instant

Przykładowa grafika24 listopada 2014 r.  nauczyciele oraz rodzice uczniów naszego gimnazjum wzięli udział w szkoleniu zatytułowanym  Kultura instant (fast food, fast sex, fast car) jako jeden z czynników socjalizacji i wychowania dzieci".  Prezentację przygotował pan dr Mirosław Radoła z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj całość
 
Szlachetna Zumba

Przykładowa grafika

Wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w Maratonie Zumby. Spotkanie  miało na celu rozpropagować akcję Szlachetna Paczka. Od soboty 21 listopada na stronie Szlachetnej Paczki znajduje sie lista rodzin oczekujących na pomoc. Finał zaplanowano na 12 grudnia. Wtedy wszystkie zebrane artykuły trafią do potrzebujących rodzin. (Galeria zdjęć)

 
Zmiana czasu pracy biblioteki szkolnej

Przykładowa grafikaInformujemy, że od grudnia we czwartki zmienia się czas pracy biblioteki szkolnej. Będzie ona w tym dniu czynna od 930 do 1530. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby po szkolnych zajęciach w ciszy odrobić lekcje, skorzystać z komputera czy podyskutować o przeczytanych książkach, obejrzanych filmach itp. Jednocześnie przypominamy, że wykaz kupionych w ostatnich latach powieści młodzieżowych znajdziecie na szkolnej stronie internetowej w zakładce BIBLIOTEKA NOWOŚCI.

 
Tomek w finale

Przykładowa grafika23 listopada 2015 r. w Sali Miedziowej w Sieroszowicach odbył się trzeci etap regionalnej olimpiady wiedzy o KGHM. Był to półfinał konkursu, w którym 20 uczestników odpowiadało na pytania tak, jak w teleturnieju 1 z 10. Miło nam poinformować, że Tomasz Chełmecki z klasy 3B zakwalifikował się do ścisłego finału zawodów. W przygotowaniu do konkursu od początku pomaga mu pan Krzysztof Majsak.

 
List Rzecznika Praw Dziecka

Kochane Dzieci, Drodzy Dorośli

 20 listopada br. po raz drugi w Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Wydarzenie to 7 listopada 2014 r., na wniosek Rzecznika Praw Dziecka, ustanowił Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, aby wyraźnie zaznaczyć, iż prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka.

Czytaj całość
 
Dzień Tolerancji

Przykładowa grafika16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Data nie jest przypadkowa. 16 listopada 1995 roku państwa członkowskie UNESCO przyjęły Deklarację na Temat Zasad Tolerancji. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowaliśmy mini happening. Akcja miała zwrócić uwagę uczniów na takie wartości jak szacunek i  akceptacja. Chcieliśmy również pokazać różnorodność kultur na świecie. (Galeria zdjęć)

 
Święto Niepodległości

Przykładowa grafikaZ okazji Święta Niepodległości w naszym gimnazjum odbyły się uroczystości upamiętniające to ważne wydarzenie. Uczniowie pod opieką pani Iwony Jaworskiej przygotowali i przedstawili montaż słowno-muzyczny, w którym została poruszona tematyka patriotyczna i historyczna dotycząca odzyskanie przez nasz kraj niepodległości. Ponadto klasy przygotowały okolicznościowe plakaty i kotyliony w barwach narodowych, które pomogły im w piękniejszym i bardziej świadomym uczestnictwie w tym wielkim, narodowym święcie. Dodatkowo na spotkaniach z wychowawcami klas uczniowie szczegółowo zapoznali się z polskimi tradycjami niepodległościowymi. (Galeria zdjęć)

 

 
11 listopada

Przykładowa grafika11 listopada obchodzimy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W historii naszego gimnazjum  jest to również bardzo ważna data. Dokładnie sześć lat temu, w kościele Bożego Ciała w Głogowie, miało miejsce poświęcenia sztandaru szkoły. Dzień później, 12 listopada 2009 r., odbyła się uroczystość przekazania sztandaru Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich .

 
Akcja sadzenia drzew

Przykładowa grafika10 października 2015 r. uczniowie klasy 1A przyłączyli się do miejskiej akcji sadzenia drzew w nowym parku na osiedlu Piastów Śląskich. Akcja przeprowadzona została pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i uczestniczyli w niej uczniowie wszystkich szkół gimnazjalnych naszego miasta.

 
Dzień postaci z bajek

Przykładowa grafika5 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji uczniowie wszystkich klas przygotowali prace plastyczne ukazujące ulubionych bohaterów znanych bajek. Na koniec wszystkie rysunki zaprezentowane zostały w holu głównym naszej szkoły. (Galeria zdjęć)

 
Wspomnienie wszystkich zmarłych

Przykładowa grafika2 listopada w tradycji Kościoła Katolickiego obchodzone są Zaduszki. Tego dnia wspominamy wszystkich, którzy odeszli już z tego świata. Szczególną pamięcią chcemy otoczyć zmarłych nauczycieli, pracowników oraz byłych uczniów naszej szkoły.

 
Z wizytą w zaprzyjaźnionym gimnazjum

Przykładowa grafikaSześcioro uczniów naszego gimnazjum: Ewelina, Kornelia, Paulina, Kacper Tomasz i Szymon przebywało w dniach 22-26 października w Warszawie na zaproszenie społeczności szkolnej Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II. Ta zaprzyjaźniona z nami szkoła hucznie obchodziła swoje 18. urodziny. Nasi uczniowie mogli wspólnie bawić się ze swoimi rówieśnikami podczas różnych wydarzeń w ramach tego święta. Oprócz tego nasi gimnazjaliści uczestniczyli w lekcjach oraz odwiedzili wiele ciekawych miejsc w Warszawie. Byli w Zamku Królewskim, Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienkach Królewskich oraz Centrum Nauki Kopernik i Planetarium. (Galeria zdjęć)

 
Bieg Papieski

Przykładowa grafika22 października odbył się III Głogowski Bieg Papieski. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów.  W kategorii gimnazjów 5 miejsce zajął Oskar Kozik z klasy 3a. Bardziej niż na sportowej rywalizacji organizatorom zależało na przypomnieniu wszystkim uczestnikom postaci Polaka Papieża Jana Pawła II. 

 
Warszaty profilaktyczne

Przykładowa grafikaW październiku 2015 r. uczniowie klas drugich i trzecich głogowskich gimnazjów wzięli udział w warsztatach profilaktycznych, przygotowanych przez Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie. Głównym celem tych spotkań było uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z zażywaniem ‘dopalaczy’. W programie zajęć znalazł się bardzo ciekawy film dokumentalny „My z poprawczaka 2 – Moja Faza” – nakręcony przez wychowanków głogowskiego zakładu poprawczego.

 
Akademia gimnazjalisty

Przykładowa grafikaPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie i Głogowska Fundacja Akademicka zapraszają gimnazjalistów do udziału w IV edycji Akademii Gimnazjalisty. Zapoznaj się z programem tegorocznej akademii.

 
Dopalacze kradną życie

 15 października 2015 r. duża grupa uczniów naszego gimnazjum wzięła udział w koncercie profilaktycznym Gabriela Fleszara, w czasie którego wokalista i aktor, przywołując doświadczenia osób ze swojego otoczenia,  sugestywnie  zaprezentował  możliwe negatywne skutki używek. Po koncercie uczniowie obejrzeli bardzo wymowny film oraz wysłuchali poruszającej prelekcji na temat niebezpieczeństw związanych z  zażywaniem środków odurzających niewiadomego pochodzenia, tzw. dopalaczy.

 
Dzień Nauczyciela

Przykładowa grafika14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 1 w Głogowie zaprosił wszystkich uczniów i pracowników szkoły na uroczystą akademię. W czasie spotkania zaprezentowano krótkie przedstawienie o pedagogach z naszej szkoły, a na koniec rozdano drobne upominki i złożono nauczycielom serdeczne życzenia. (Galeria zdjęć)

 
Najlepsi wolontariusze w Głogowie

Przykładowa grafika

9 października 2015 r. grupa wolontariuszy naszego gimnazjum wzięła udział w Olimpiadzie Wolontariatu o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa. W tym roku zmagania były dość nietypowe, bo miały charakter gry terenowej. Wśród zadań znalazły się między innymi: poszukiwanie księżniczki na wieży ratuszowej, przytulanie przechodniów, quiz wiedezy o mieście, opieka nad balonikami. Podobnie jak dwa lata temu, nasza drużyna wypadła  najlepiej i wygrała całą rywalizację. Nagrodą jest wspomniany puchar oraz zaszczyt zorganizowania kolejnej olimpiady głogowskich wolontariuszy. (Galeria zdjęć)

Dowiedz się więcej o wolontariacie Gimnazjum nr 1.

 
Ogólnopolski sukces Kornelii

Przykładowa grafikaKornelia Krakowiak z klasy 3B zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Czempionacie Użytkowym Koni Rasy Huculskiej w ramach XXI Dni Huculskich. Kornelia swój sukces osiągnęła w próbie kondycyjnej na klaczy Prehyba. Gratulujemy.

 
Warsztaty sushi

Przykładowa grafika7 października 2015 r. odbyły się w naszym gimnazjum pierwsze warsztaty sushi. Uczestniczki zajęć z języka japońskiego z entuzjazmem lepiły swoje pierwsze rolki, które z jeszcze większym entuzjazmem skonsumowały. Zajęcia poprowadziła pani dr Katarzyna Pulit-Binkowska – nauczycielka języka niemieckiego i japońskiego w naszej szkole. (Galeria zdjęć)

 
Nakręciliśmy spot o dopalaczach

Przykładowa grafikaRuszył konkurs Ministerstwa Spraw Wewnętrznych „Przytomni”, w którym uczestnicy muszą nakręcić 40 sekundowy spot informujący, że „Dopalacze kradną życie”. Również i nasze gimnazjum przyłączyło się do tej akcji. Zobacz spot zatytułowany "Nie wdepnij!".

 
Dopalacze kradną życie
 
Dolnośląski Festiwal Nauki

Przykładowa grafika2 października 2015 r. odbył się w naszym mieście Dolnośląski Festiwal Nauki, którego motywem przewodnim było Światło Nauki. Nasi uczniowie wzięli udział w wykładzie dr Anny Olejonczyk zatytułowanym „Znaki, a postrzeganie rzeczywistości” oraz w doświadczeniach „pryzmat światła” przygotowanych przez panią Dorotę Zarembę. Niewątpliwą atrakcją tego dnia były warsztaty oraz przedstawienie „Gra cieni”. (Galeria zdjęć)

 
Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Przykładowa grafika2 października 2015 r. uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum pojechali na integracyjną wycieczkę do stadniny konnej w Jakubowie. Oprócz jazdy konnej, uczestnicy wyjazdu wysłuchali krótkiej lekcji na temat koni, upiekli kiełbaski przy ognisku, zagrali w piłkę oraz rywalizowali w konkursie skoków wzwyż. W tej ostatniej zabawie bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 1C - Maks i Eryk - którzy pokonali najwyższą przeszkodę. (Galeria zdjęć)

 
Turniej pokazowy z Bartoszem Jureckim

Przykładowa grafika1 października 2015 r. w ramach XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki grupa uczniów z naszego gimnazjum wzięła udział w turnieju pokazowym SPR Chrobry Głogów, w którym wystąpił reprezentant kadry narodowej – Bartosz Jurecki.  Uczniowie mieli również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich w konkursie rzutów karnych.  Do ścisłego finału tej zabawy dotarł Szymon Milewicz z klasy 2A.

 
Szkolne święto demokracji

Przykładowa grafika30 września 2015 r. odbyły się wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 1 w Głogowie. Spośród trojga kandydatów najwięcej głosów uzyskała Paulina Łohinowicz z klasy 3B i tym samym została przewodniczącą SU. Do prezydium dostali się również: Gabrysia Igner z klasy 2B oraz Dawid Czułakow z klasy 3A. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to wspaniałe święto demokracji, a wybranemu prezydium SU życzymy owocnej pracy w samorządzie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 251 - 300 z 828

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video