1 lutego 2018 r. o godz. 16.30 odbęda się zebrania z rodzicami

7 B  – s. 7                   2 B – s. 32                  3 B – s. 35

7 C  – s. 8                                                      3 C -  s. 12

Nauczyciele na medal

Przykładowa grafikaMiło nam poinformować, że pani Iwona Jaworska została laureatką plebiscytu Gazety Wrocławskiej NAUCZYCIEL NA MEDAL na najbardziej cenionego i lubianego nauczyciela w powiecie głogowskim. Trzecie miejsce w tym plebiscycie zajął pan Łukasz Cirko. 15 grudnia, podczas Dolnośląskiego Kongresu Edukacyjnego, otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz medal Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Gratulujemy.

Jasełka bożonarodzeniowe

Przykładowa grafika21 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Głogowie przeżywaliśmy jasełka bożonarodzeniowe. W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy 2B, którzy odegrali sceny biblijne z czasu narodzin Chrystusa. Towarzyszyła im wspaniała oprawa kolęd świątecznych, które wykonali podopieczni pani Justyny Kuchnik. Całość wyreżyserował ojciec Stanisław Paprocki.

Dziękujemy za wsparcie dla Hani i Adasia

Zobacz ozdoby świąteczne, które przygotowali
rodzice, uczniowie i nauczyciele

Spotkanie z mistrzem świata