Bezpieczne wakacje

Życząc wszystkim udanych wakacji, zapraszamy do zapoznania sie z krótkimi ulotkami na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu. (Kliknij tutaj)

Uroczystości zakończenia roku szkolnego

Przykładowa grafika23 czerwca 2017 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku.

Galeria zdjęć w przygotowaniu

Uroczyste pożegnanie klas trzecich

Przykładowa grafika22 czerwca 2017 r. uczniowie klas trzecich i ich rodzice uczestniczyli w uroczystym zakończeniu nauki w Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich w Głogowie. Był to wzruszający czas podziękowań, wspomnień oraz wyróżnień. Żegnamy kolejny rocznik uczniów, którzy przez trzy lata pracowali na dobre imię naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zapamiętają oni czas spędzony z nami na wiele lat. Szczególne podziękowania przekazujemy paniom Alicji Ostrowskiej i Krystynie Wilk oraz panu Michałowi Sękowskiemu za przygotowanie tej uroczystości.

Galeria zdjęć w przygotowaniu

Pielgrzymka do Jakubowa

Przykładowa grafika19 czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły (z klas: 1B, 2A, 2B i poczet sztandarowy) pod kierownictwem p. Piotra Zabagło i p. Jolanty Peciak wzięli udział w uroczystościach Jubileuszowych 10-lecia Sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie. Mszy Świętej przewodniczył prymas Polski abp Wojciech Polak. Przed rozpoczęciem Mszy św. wyruszył korowód z wielu szkół podstawowych i gimnazjalnych przedstawiających  różne narodowości. Nasza szkoła reprezentowała Szwajcarię, czyli jakubowy szlak wiodący przez ten kraj (Jacobsweg: Jezioro Bodeńskie, Konstancja, Lucerna, Riggisberg, Fryburg, Genewa). Pielgrzymka ta pozwoliła uczniom nie tylko się zintegrować ale też umocnić się duchowo biblijną postacią „św. Jakuba Starszego – Apostoła”.

Podium w turnieju bowlingu

Przykładowa grafika14 czerwca 2017 r. w OK. Parku odbył się międzyszkolny turniej bowlingu, w którym wystąpiła pięcioosobowa drużyna naszego gimnazjum w składzie: Weronika Stephan, Joanna krawiec, Szymon Milewicz, Mateusz Nadolny oraz opiekun i trener Tomasz Trznadel. W zawodach wystartowało 8 szkół, a nasza drużyna zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy.

Kolejny sukces Oli

Przykładowa grafikaAleksandra Wójcik, uczennica klasy 2B, zdobyła trzecie miejsce w regionalnym turnieju karate kyokushin, który odbył się  11 czerwca 2017 r. w Polkowicach. Gratulujemy.