Ferie zimowe na sportowo

FERII ZIMOWYCH

Wieczór gier

Integracyjny turniej piłki siatkowej

Przykładowa grafika9 lutego 2017 r. odbył  się w naszym gimnazjum integracyjny turniej piłki siatkowej, w którym wzięli udział rodzice, uczniowie oraz nauczyciele szkoły. Wszystkie rozegrane w tym dniu mecze były zacięte i bardzo wyrównane, a zwycięzcami czuli się wszyscy uczestnicy imprezy.

Dzień bicia dziwnych rekordów szkoły

Patriotyczny apel

Przykładowa grafika14 lutego przypadła 75 rocznica powstania Armii Krajowej. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali apel, podczas którego przedstawili krótką historię Armii Krajowej i jej żołnierzy. Został zaprezentowany montaż poetycko-muzyczny przybliżający młodym uczestnikom apelu czas walki o wolność Polski. Gośćmi gimnazjalistów byli rekonstruktorzy Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów w strojach z czasów II wojny światowej.

Magia Miejsc

Przykładowa grafika=1 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu na prezentację multimedialną Magia Miejsc. II miejsce zajęła Weronika Lisiewicz "Wilczy Szaniec w Gierłoży" z klasy I b, a wyróżnienie zdobył Konrad Patla "Karpacz" z klasy III c. Uczniom serdecznie gratulujemy. Opiekunem konkursu była pani Iwona Jaworska.

Prezentacja PowerPoint

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 683

Gimnazjum nr 1 w Głogowie