GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafikaGimnazjum nr 1 w Głogowie zostało laureatem trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń.

Jestes tutaj: Aktualności
1% dla Pauliny

Przykładowa grafikaPoczątek roku kalendarzowego to czas składania deklaracji podatkowej. Od kilku lat każdy ma możliwość przekazania 1% swoich podatków na szczytny cel. Zachęcamy wszystkich niezdecydowanych dla kogo przeznaczyć swój 1%, aby przekazali go Paulinie – uczennicy klasy 2A, u której wykryto poważną chorobę. Zapoznaj się z poniższą ulotką informacyjną i przekaż 1% dla Pauliny. Dziękujemy.

Przykładowa grafikaGrupa młodzieży i nauczycieli naszej szkoły przyłączyła się do akcji informacyjnej 1% dla Pauliny.Wspólnie roznosiliśmy ulotki na ulicach naszego miasta, zachęcając wszystkich do przekazania części swojego podatku na tak ważny dla nas cel.

 
Stypendia Prezydenta Miasta Głogowa

Uchwała Rady Miasta (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

Załącznik nr 1 (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

Załącznik nr 2 (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

Załącznik nr 3 (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

Załącznik nr 4 (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

Załącznik nr 5 (Przykładowa grafikapobierz plik .doc)

 
Głogowskie Dni Nauki i Sztuki

Przykładowa grafikaW dniach 19-20 lutego 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie odbywały się VIII Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. Również uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wielu wykładach i prezentacjach przygotowanych przez uczelnię. (Galeria zdjęć)

 
Żołnierze Wyklęci

Przykładowa grafika17 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat Żołnierzy Wyklętych, którą wygłosili członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów. (Galeria zdjęć)

Dowiedz się więcej na temat Żołnierzy wyklętych .

 
Jak walczyć z agresją?

Przykładowa grafika16 lutego 2015 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w warsztatach dotyczących tematyki przemocy i agresji wśród młodych ludzi. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jak można skutecznie pracować nad zwalczaniem negatywnych emocji, oraz kiedy i w jaki sposób możemy skrzywdzić drugą osobę. Zajęcia z młodzieżą poprowadziła pani dr Agnieszka Nomejko – psycholog i seksuolog.

 
Wieczór gier

Przykładowa grafika13 lutego 2015 r. po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w Wieczorze Gier. Pomysłodawcą i organizatorem całej imprezy była p. Katarzyna Pulit- Binkowska. Gry planszowe, komputerowe i sportowe to atrakcje, z których uczniowie mogli korzystać przez 4 godziny. Ciekawostką okazało się zwiedzanie budynku naszej szkoły w godzinach wieczornych. (Galeria zdjęć)

 

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 483

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Solidarna szkoła

Rekrutacja elektroniczna

Online jest:

Odwiedza nas 2 gości

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video