"Losy żołnierza..." rozstrzygnięte

Przykładowa grafika5 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie wojewódzkim konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. Szymon Lewicki uzyskał tytuł laureata, a Mariola Staszewska uzyskała tytuł finalisty. Uczniów do konkursu przygotowała pani Jolanta Peciak.

Czwarte miejsce w województwie

Przykładowa grafika7 kwietnia we Wrocławiu miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników Wojewódzkiego Konkursu Hitorycznego Od Solidarności do III Rzeczpospolitej, drużyna naszej szkoły w składzie Mariola Staszwska, Tomasz Król i Szymon Lewicki zajęła IV miejsce. Organizatorami konkursu byli IPN o. Wrocław i NSZZ "Solidarność" Region Dolny Śląsk.

Egzaminy gimnazjalne

Przykładowa grafikaW dniach 18, 19 oraz 20 kwietnia 2018 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny klas III. Klasy VII oraz II mają dni wolne od zajęć lekcyjnych.

Dzień geografii

Przykładowa grafikaW piątek 6.04.2018r. odbył się w naszej szkole Dzień Geografii. Każda klasa zgłębiała geografię wylosowanego kraju europejskiego i przedstawiała ją w formie plakatu. Odbył się również szkolny konkurs o tytuł ,,Najlepszego geografa w szkole”, w którym wzięło udział aż 26 uczniów. Zwyciężyła uczennica kl. 3a gimnazjum Ola Konefał. Gratulujemy.

Chwila refleksji w Wielki Piątek

Fotograficzny sukces

Przykładowa grafikaWe wtorek 27 marca w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie rozstrzygnięty został II Rejonowy Konkurs Fotograficzny. Nasza uczennica Joanna Krawiec podobnie jak i w zeszłym roku zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii gimnazjum. Tematem  tegorocznego konkursu był – ŚWIAT NIE ZAWSZE ŁADNY. W jury konkursu zasiedli p. Telemach Pilitsidis, p. Tadeusz Trociński oraz p. Dariusz Mikołajewicz. Serdecznie Asi gratulujemy.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 794