GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika
Wspieramy Paulinę

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

Jestes tutaj: Aktualności
Kultura instant

Przykładowa grafika24 listopada 2014 r.  nauczyciele oraz rodzice uczniów naszego gimnazjum wzięli udział w szkoleniu zatytułowanym  Kultura instant (fast food, fast sex, fast car) jako jeden z czynników socjalizacji i wychowania dzieci".  Prezentację przygotował pan dr Mirosław Radoła z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj całość
 
Szlachetna Zumba

Przykładowa grafika

Wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w Maratonie Zumby. Spotkanie  miało na celu rozpropagować akcję Szlachetna Paczka. Od soboty 21 listopada na stronie Szlachetnej Paczki znajduje sie lista rodzin oczekujących na pomoc. Finał zaplanowano na 12 grudnia. Wtedy wszystkie zebrane artykuły trafią do potrzebujących rodzin. (Galeria zdjęć)

 
Zmiana czasu pracy biblioteki szkolnej

Przykładowa grafikaInformujemy, że od grudnia we czwartki zmienia się czas pracy biblioteki szkolnej. Będzie ona w tym dniu czynna od 930 do 1530. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby po szkolnych zajęciach w ciszy odrobić lekcje, skorzystać z komputera czy podyskutować o przeczytanych książkach, obejrzanych filmach itp. Jednocześnie przypominamy, że wykaz kupionych w ostatnich latach powieści młodzieżowych znajdziecie na szkolnej stronie internetowej w zakładce BIBLIOTEKA NOWOŚCI.

 
Tomek w finale

Przykładowa grafika23 listopada 2015 r. w Sali Miedziowej w Sieroszowicach odbył się trzeci etap regionalnej olimpiady wiedzy o KGHM. Był to półfinał konkursu, w którym 20 uczestników odpowiadało na pytania tak, jak w teleturnieju 1 z 10. Miło nam poinformować, że Tomasz Chełmecki z klasy 3B zakwalifikował się do ścisłego finału zawodów. W przygotowaniu do konkursu od początku pomaga mu pan Krzysztof Majsak.

 
Szkolny Turniej Piłki Stołowej

Przykładowa grafikaSzkolny Turniej Piłki Stołowej powoli wchodzi w decydujacą fazę. Po rozegraniu ponad trzydziestu spotkań wyłonione zostały cztery pary ćwierćfinałowe. Kolejna runda rozgrywek odbywać się będzie systemem pucharowym.

ZOBACZ TABELE I WYNIKI MECZÓW WSZYSTKICH GRUP

 
List Rzecznika Praw Dziecka

Kochane Dzieci, Drodzy Dorośli

 20 listopada br. po raz drugi w Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Wydarzenie to 7 listopada 2014 r., na wniosek Rzecznika Praw Dziecka, ustanowił Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, aby wyraźnie zaznaczyć, iż prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 557

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Solidarna szkoła

Online jest:

Odwiedza nas 3 gości

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video