Superwychowawcy roku

Przykładowa grafikaRozstrzygnięto plebiscyt Tygodnika Głogowskiego na najsympatyczniejszego wychowawcę z gimnazjum w Głogowie. W tym roku Superwychowawcą została pani Iwona Jaworska – opiekun klasy 3C. Tuż za nią uplasowała się pani Iwona Wspaniała – wychowawczyni klasy 1B. Gratulujemy.

Nowości w bibliotece szkolnej

Przykładowa grafikaW bibliotece szkolnej pojawiło się sporo nowości. Zapraszamy do odwiedzin i wypożyczania. Wykaz nowych tytułów TUTAJ.

Świąteczny czas w Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafika22 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 1 w Głogowie był dniem przepełnionym świąteczną atmosferą. Na początku cała społeczność szkoły uczestniczyła w przepięknych jasełkach, w czasie których uczniowie i nauczyciele mogli poczuć, że święta są już bardzo blisko. Po wzruszającym przedstawieniu i wspólnym kolędowaniu wszyscy udali się na wigilie klasowe, gdzie składano sobie życzenie i próbowano tradycyjnych potraw wigilijnych.

Swiąteczne stroiki

Rocznica stanu wojennego

Przykładowa grafika13 grudnia obchodzimy 35. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali apel słowno-muzyczny, w którym przypomniano wszystkim, jak wyglądało życie Polaków w tamtych tragicznych dniach. Na apelu zaprezentowano również wiersze oddające atmosferę grudnia '81 oraz zaśpiewano utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury”.

Audycja z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Anielska choinka

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 672