Podaruj 1% Paulinie

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

...za to, że byli Polakami

Przykładowa grafika20 maja we Wrocławiu  odbył się finał VII edycji projektu IPN „Kamienie Pamięci”, tegoroczna edycja projektu nosiła tytuł …za to, że byli Polakami… Wśród finalistów tego prestiżowego konkursu znalazła się grupa uczniów naszego gimnazjum (Ewa Krawiec, Ewelina Nowicka, Paulina Łohinowicz, Jan Markocki, Tomasz Król, Magdalena Wolanin) wraz z opiekunem - panią Jolantą Peciak. Dowiedz się więcej o projekcie naszych gimnazjalistów. (Galeria zdjęć)

Dzień otwartych drzwi

Przykładowa grafika17 maja 2016 r. gościliśmy w naszym gimnazjum uczniów klas szóstych szkół podstawowych, którzy stoją przed wyborem nowej szkoły. W ramach Otwartych Drzwi Szkoły uczniowie oraz nauczyciele Gimnazjum nr 1 przygotowali wiele atrakcji dla młodszych gości. Na sali gimnastycznej szóstoklasiści obejrzeli krótki program artystyczny, po którym zaproszeni zostali do zwiedzania naszej szkoły. (Galeria zdjęć)

Dzień japoński w Gimnazjum nr 1

11 maja obchodziliśmy w naszej szkole dzień japoński, którego inicjatorką i organizatorką była pani Katarzyna Pulit-Binkowska – dr nauk humanistycznych oraz lektorka języków niemieckiego i japońskiego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum oraz zaproszeni goście mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kulturze kraju kwitnącej wiśni. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo Telewizji MASTER oraz galerii zdjęć na portalu miedziowe.pl.

Galeria miedziowe.pl

Relacja wideo Telewizji MASTER

Szymon na uroczystej gali

10 maja w Auli Ossolineum we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie Historycznym Wiedzy o Rosji – Białe Noce. Przypominamy,  że Szymon Lewicki z klasy 1A został laureatem tego konkursu i w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Petersburga. Jednocześnie gratulujemy Mateuszowi Furmańskiemu z klasy 3A, który został finalistą tych zawodów.

Kolarskie sukcesy

Przykładowa grafika7 maja. odbył się wyścig kolarski Małe Grody Piastowskie, którego trasa prowadziła wokół Ratusza Miejskiego. W kategorii klas trzecich zwyciężyła Natalia Jabłońska z klasy 3a, w kategorii klas drugich III miejsce wywalczyła Weronika Stephan z klasy 2a, a w kategorii klas pierwszych II miejsce zdobyła Martyna Zielińska z klasy 1a. Gratulujemy. (Galeria zdjęć)

Finał Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Przykładowa grafika5 maja na boisku szkolnym odbył się finałowy turniej Szkolnej Ligi Piłki Nożnej. W zawodach tych wystąpiły trzy najlepsze drużyny całej ligi. Zwyciężyła klasa 3b. Wyniki turnieju: 3b - 3c (6:3); 3b- 3a (4:1); 3c-3a (8:4). Najlepszym zawodnikiem ligi został Tomasz Chełmecki (3b),  najlepszym strzelcem Norbert Gaworski (3c), a najlepszym bramkarzem Marcel Murawski (3a).

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 618

Gimnazjum nr 1 w Głogowie