Ogólnopolski sukces

W V edycji ogólnopolskiego konkursu MENOtwarta Szkoła” Gimnazjum nr 1 w Głogowie zajęło drugie miejsce za projekt „Głogów – miasto wielu kultur”.

Teledysk do piosenki zespołu Blur

Bezpieczne wakacje

Przykładowa grafikaŻycząc wszystkim udanych wakacji, zapraszamy do zapoznania sie z krótkimi ulotkami na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Zakończenie roku szkolnego

Przykładowa grafika27 czerwca 2014 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Uczniom klas pierwszych i drugich gratulujemy promocji do kolejnej klasy, a naszym tegorocznym absolwentom dziękujemy za minione trzy lata i życzymy, aby zdobyta w naszym gimnazjum wiedza pomogła im w nowej szkole osiągać jak najlepsze wyniki.

Galeria 1 - klasy I i II          Galeria II - klasy III

Festyn rodzinny w Jaczowie

Przykładowa grafika24 czerwca 2014 r. grupa wolontariuszy naszej szkoły przyłączyła się do organizacji festynu z okazji Dnia Rodziny, który odbył się na boisku piłkarskim w Jaczowie. Nasi uczniowie przygotowali ciekawe gry i zabawy dla maluchów z ościennej miejscowości. Wśród wielu atrakcji znalazły się również: przedstawienie profilaktyczne oraz układ choreograficzny do piosenki Gangnam Style. (Galeria zdjęć)

Najlepsza w konkursie Głosu Głogowa

Przykładowa grafikaEwelina Nowicka z klasy 1B naszego gimnazjum wygrała konkurs pt. Narysuj pierwszą stronę Głosu Głogowa, którego organizatorem była redakcja Głosu Głogowa – Tygodnika Lokalnego. Poniżej prezentujemy pracę Eweliny opublikowaną w lokalnej gazecie.