GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafikaMiejska inauguracja roku szkolnego 2016 / 2017 odbędzie się w Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich

...

 

Jestes tutaj: Aktualności
Komunikat
 
LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS I
GIMNAZJUM NR 1 W GŁOGOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
 
Czytaj całość
 
Bezpieczne wakacje

Przykładowa grafika

Życząc wszystkim udanych wakacji, zapraszamy do zapoznania sie z krótkimi ulotkami na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu. (Kliknij tutaj)

Czytaj całość
 
Zakończenie roku szkolnego

Przykładowa grafika24 czerwca 2016 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody oraz wyróżnienia i udali się na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Tego dnia rozstrzygnięty został konkurs na Superklasę, który prowadzony był w ramach rankingu klas. W zakończonym roku szkolnym Puchar Dyrektora Szkoły odebrała klasa 2C (na zdjęciu), której wychowawczynią jest pani Iwona Jaworska. (Galeria wkrótce)

 

Przykładowa grafika

 

 
Uroczyste pożegnanie klas trzecich

Przykładowa grafika23 czerwca 2016 r. uczniowie klas trzecich i ich rodzice uczestniczyli w uroczystym zakończeniu nauki w Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich w Głogowie. Był to wzruszający czas podziękowań, wspomnień oraz wyróżnień. Żegnamy kolejny rocznik uczniów, którzy przez trzy lata pracowali na dobre imię naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zapamiętają oni czas spędzony z nami na wiele lat. Szczególne podziękowania przekazujemy paniom Iwonie Jaworskiej oraz Iwonie Wspaniałej za przygotowanie tej uroczystości.

 

Przykładowa grafika

 

 
Odkryty talent księdza Stanisława

Przykładowa grafika23 czerwca 2016 r. w naszym gimnazjum miała miejsce uroczystość pożegnania klas trzecich. Wszyscy absolwenci naszej szkoły otrzymali na niej pamiątkowe certyfikaty ukończenia Gimnazjum nr 1 im. Dzieci Głogowskich w Głogowie. Na jego pierwszej stronie umieszczona została piękna grafika przedstawiająca budynek naszej szkoły, którego autorem jest ksiądz Stanisław Dereń. Dziękujemy za tak cenny prezent i życzymy księdzu Stanisławowi wielu łask Bożych w nowej parafii.

 

Przykładowa grafika

 

 
Korowód historyczny

Przykładowa grafika21 czerwca 2016r. grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum wzięli udział w korowodzie historycznym, który zorganizowany został z okazji rocznicy Zjazdu Głogowskiego, do którego doszło w 1462 roku. Wszyscy uczestnicy korowodu wystąpili w strojach średniowiecznych, specjalnie przygotowanych na tę okazję. Kilkoro z naszych uczniów wystąpiło w strojach rycerskich przygotowanych przez trzech osadzonych w głogowskim zakładzie karnym, za co im serdecznie dziękujemy.


Przykładowa grafika
 
 
 Przykładowa grafika
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 636

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Solidarna szkoła

Online jest:


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video