GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafikaGimnazjum nr 1 w Głogowie zostało laureatem trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń.

Jestes tutaj: Aktualności
Słodka wycieczka

Przykładowa grafika16 grudnia 2014 r. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce we Wrocławiu i uczestniczyli w warsztatach czekoladowych. W czasie zajęć dowiedzieli się, skąd pochodzą ziarna kakaowca, jak się je uprawia, transportuje i przygotowuje do spożycia. Następnie uczniowie projektowali swoje pudełka czekolady oraz wyrabiali własne pralinki czekoladowe. Całodniowy trud nagrodzony został degustacją gorącej czekolady z dodatkami owoców i ciasteczek. (Galeria zdjęć)

 
Apel rocznicowy

Przykładowa grafika15 grudnia 2014 r. społeczność naszego gimnazjum uczestniczyła w apelu upamiętniającym 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Uczniowie odczytali wiersze i zaśpiewali piosenki patriotyczne, które oddawały klimat grudnia ’81. Dla wszystkich była to bardzo ważna lekcja historii. (Galeria zdjęć)

 
13 grudnia - Pamiętamy!

Przykładowa grafika13 grudnia obchodzimy 33. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Z tej okazji uczniowie naszego gimnazjum przygotowali audycję radiową, w której przypomniano wszystkim, jak wygldało życie Polaków w tamtych tragicznych dniach. W audycji zaprezentowano również wiersze oddające atmosferę grudnia '81 oraz wykorzystano utwór Jacka Kaczmarskiego „Mury”.

 Przykładowa grafika Wysłuchaj audycji z okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

 
Turniej piłki siatkowej

Przykładowa grafika11 grudnia 2014 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Głogowie odbył się turniej piłki siatkowej RODZICE – UCZNIOWIE – NAUCZYCIELE. Drużyna złożona z rodziców i nauczycieli okazała się lepsza od uczniów, wygrywając mecz w stosunku 3:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju był pan Mariusz Kuczkowiak.

 
Wygrała konkurs plastyczny

Przykładowa grafikaAleksandra Dobrowolska z klasy 1C zajęła pierwsze miejsce w XVII edycji konkursu plastycznego MÓJ DOM, MOJE MIASTO, MOJA OJCZYZNA. Organizatorami konkursu byli: Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" oraz Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 11 grudnia 2014 r. we Wrocławiu. (Galeria zdjęć)

 
Nasza choinka

Przykładowa grafika8 grudnia 2014 r. w holu głównym naszej szkoły stanęła choinka. To znak, że idą święta. W tym roku w dekorowaniu świątecznego drzewka wzięła udział cała społeczność Gimnazjum nr 1. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele pięknych ozdób, które wspaniale przystroiły szkolną choinkę i ukazały wartość wspólnego wysiłku. (Galeria zdjęć)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 468

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Rekrutacja elektroniczna

Online jest:

Społeczności

       

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video