GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika
Ogólnopolski sukces

W V edycji ogólnopolskiego konkursu MENOtwarta Szkoła” Gimnazjum nr 1 w Głogowie zajęło drugie miejsce za projekt „Głogów – miasto wielu kultur”.

 

Jestes tutaj: Aktualności
Konkurs na SUPERKLASĘ

Przykładowa grafikaPo raz drugi w naszym gimnazjum organizowany jest konkurs na najlepszą klasę, w którym uczniowie muszą wykazać się pracowitością, sumiennością, zaangażowaniem w życie szkoły oraz aktywnością na rzecz ochrony środowiska i pomocy potrzebującym. W zeszłym roku szkolnym Puchar Przechodni Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich zdobyła obecna klasa 3A. Zobacz zdjęcia z uroczystego wręczenia pucharu dla SUPERKLASY.

 
Szkolna Liga Piłki Nożnej

Przykładowa grafika22 września 2014 r. ruszyła w naszym gimnazjum Szkolna Liga Piłki Nożnej. Do marca przyszłego roku kilkuosobowe zespoły z wszystkich klas rozegrają łącznie 45 spotkań i w ten sposób wyłoniona zostanie najlepsza drużyna piłki nożnej w naszej szkole. W pierwszym meczu rozgrywek klasa 1A pokonała 1B 20:5. Zapraszamy do śledzenia wyników spotkań oraz regularnie aktualizowanych tabel w nowej zakładce SLPN.

 
Laureaci konkursu na uroczystej gali

Przykładowa grafika6 września 2014 r. w Krakowie odbyła sie gala laureatów ogólnopolskiego konkursu Losy Polaków na Syberii, w której uczestniczyło czworo uczniów i absolwentów naszej szkoły. Pierwsze miejsce w kategorii poetyckiej zdobyła Olga Dziubek, a zwycięzcami w kategorii multimedialnej byli: Agata Woźniak, Michał Rozwadowski i Aleksander Walczak. W uroczystej gali uczestniczyli: Prezydent Miasta Krakowa, Małopolski Kurator Oświaty oraz przedstawiciele Sybiraków z całego świata. (Zobacz nagrodzone prace naszych uczniów)

 
Rozpoczęcie roku szkolnego

Przykładowa grafika1 września 2014 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich. Miło nam powitać nowych uczniów, którym życzymy wielu sukcesów w nauce oraz wspaniałych wrażeń w naszej szkole.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

List Rzecznika Praw Dziecka do uczniów

 
Teledysk do piosenki zespołu Blur
 
Zakończenie roku szkolnego

Przykładowa grafika27 czerwca 2014 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Uczniom klas pierwszych i drugich gratulujemy promocji do kolejnej klasy, a naszym tegorocznym absolwentom dziękujemy za minione trzy lata i życzymy, aby zdobyta w naszym gimnazjum wiedza pomogła im w nowej szkole osiągać jak najlepsze wyniki.

Galeria 1 - klasy I i II          Galeria II - klasy III

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 428

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Rekrutacja elektroniczna

Online jest:

Odwiedza nas 4 gości

Społeczności

       

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video