GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafikaW szkolnej bibliotece znów święto - pojawiły sie nowe powieści młodzieżowe. W zakładce BIBLIOTEKA znajdziecie ich wykaz. Zapraszamy!

Jestes tutaj: Aktualności
Harmonogram egzaminów gimnazjalnych

W dniach 23-25 kwietnia 2014 r. uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 będą pisać egzamin gimnazjalny.

Zapoznaj się z harmonogramem egzaminów.

 
Rekolekcje wielkopostne

Przykładowa grafikaW dniach 14-16 kwietnia 2014 r. uczniowie Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych w Parafii św. Klemensa.

 
Zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu

Przykładowa grafika11 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs historyczny Polska... Nasza Niepodległa. Uczestnicy tych zawodów rywalizowali w kilku kategoriach, a w trzech z nich zwyciężyli uczniowie naszego gimnazjum: Mateusz Chrostowski był najlepszy w teście z wiedzy; Jakub Błachnio wygrał rywalizację na najładniejszą pracę plastyczna, a Dawid Pawlik przygotował najlepszą, zdaniem jurorów, prezentację multimedialną. Dodatkowo Agata Cierach zdobyła trzecie miejsce w konkurencji plastycznej, a Natalia Nadolna i Julia Miszczuk zostały w tej kategorii wyróżnione. (Zobacz nagrodzone prace plastyczne)

Czytaj całość
 
Historyczny sukces

Przykładowa grafikaMagdalena Idkowiak, uczennica klasy 2A naszego gimnazjum, została laureatką etapu wojewódzkiego w ogólnopolskim konkursie historycznym Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Gratulujemy.

 
10 kwietnia - Pamiętamy

Przykładowa grafika10 kwietnia pod Pomnikiem Ofiar Katynia w Głogowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 74. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz 4. rocznicę tragedii w Smoleńsku.

 
Losy Polaków na Wschodzie

Przykładowa grafika8 kwietnia 2014 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczysta prezentacja projektu edukacyjnego Losy Polaków na Wschodzie. Wśród zaproszonych gości była pani Teresa Wilczak – córka bohaterki filmu Przerwane dzieciństwo, który opowiada o deportacji Polaków na Wschód w czasie II Wojny Światowej. W czasie uroczystości uczniowie naszego gimnazjum śpiewali pieśni patriotyczne i czytali wiersze, które sami napisali z tej okazji. Na koniec pani dyrektor wręczyła pani Teresie Wilczak album IPN o ofiarach zbrodni sowieckich oraz film i prezentację opisujące losy jej rodziny. (Galeria zdjęć) (Zobacz film)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 395

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Rekrutacja elektroniczna

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Online jest:

Odwiedza nas 1 gość

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video