GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika
Wspieramy Paulinę

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

Jestes tutaj: Aktualności
W nagrodę spotkają się z Lechem Wałęsą

 Uczniowie naszego gimnazjum przez cały rok pracowali przy ogólnopolskim projekcie SOLIDARNA SZKOŁA, w ramach którego przeprowadzili wiele ciekawych działań. Grupa prowadzona przez panią Jolantę Peciak znalazła się w gronie sześciu szkół, które zostały laureatami tego projektu. W nagrodę reprezentanci naszej szkoły pojadą na kilkudniową wycieczkę do Gdańska, gdzie spotkają sie z legendą ruchu Przykładowa grafikaLechem Wałęsą. Gratulujemy.

 
Charytatywna aukcja obrazów

Przykładowa grafika

21 maja 2015 r., w Kawiarni Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem w Głogowie, odbyła się charytatywna aukcja obrazów, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie zmagającej się z ciężką chorobą Pauliny.

 
 
Debata o solidarności

Przykładowa grafika15 maja w Gimnazjum nr 1 w Głogowie odbyła się debata oksfordzka Czy jesteśmy solidarni?, zorganizowana w ramach projektu Solidarna szkoła. Partnerami projektu są: Region Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” i NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Głogowie. (Galeria zdjęć)

Czytaj całość
 
Spektakl profilaktyczny

Przykładowa grafika12 maja 2015 r. uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt: Retusz. Przedstawienie to ukazało młodzieży, jak niebezpieczne i wyniszczające może być zażywanie środków psychoaktywnych. (Galeria zdjęć)

 
Inspirowane Makowskim

Przykładowa grafikaPół roku po uroczystym otwarciu wyremontowanej klatki schodowej w Gimnazjum nr 1, miejsce to zostało dodatkowo wzbogacone obrazami namalowanymi przez uczennice naszej szkoły. Prace te inspirowane były twórczością Tadeusza Makowskiego, a przy ich powstaniu pomagały pani Elżbieta Chylińska oraz pani Katarzyna Pulit-Binkowska. (Galeria zdjęć)

 
Pobiegli dla Pauliny

Przykładowa grafika26. kwietnia 2015r. na terenach Górkowa odbył się Cross Straceńców. W trakcie zawodów uczniowie naszego gimnazjum prowadzili zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia Pauliny. Dziękujemy mieszkańcom Głogowa i okolic za okazane wsparcie. Dziękujemy również uczestnikom samego biegu, którzy biegli ze specjalnym emblematem z napisem Biegnę dla Pauliny. Dzięki nim Fundacja PKO BP wesprze leczenie Pauliny kwotą 10 tysięcy złotych. (Galeria zdjęć)

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 507

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Rekrutacja elektroniczna

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Solidarna szkoła

Online jest:


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video