Wspieramy Paulinę

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

W nagrodę spotkają się z Lechem Wałęsą

Uczniowie naszego gimnazjum przez cały rok pracowali przy ogólnopolskim projekcie SOLIDARNA SZKOŁA, w ramach którego przeprowadzili wiele ciekawych działań. Grupa prowadzona przez panią Jolantę Peciak znalazła się w gronie sześciu szkół, które zostały laureatami tego projektu. W nagrodę reprezentanci naszej szkoły pojadą na kilkudniową wycieczkę do Gdańska, gdzie spotkają sie z legendą ruchu Przykładowa grafikaLechem Wałęsą. Gratulujemy.

Charytatywna aukcja obrazów

21 maja 2015 r., w Kawiarni Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem w Głogowie, odbyła się charytatywna aukcja obrazów, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie zmagającej się z ciężką chorobą Pauliny.

Debata o solidarności

Przykładowa grafika15 maja w Gimnazjum nr 1 w Głogowie odbyła się debata oksfordzka Czy jesteśmy solidarni?, zorganizowana w ramach projektu Solidarna szkoła. Partnerami projektu są: Region Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” i NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Głogowie. (Galeria zdjęć)

Spektakl profilaktyczny

Przykładowa grafika12 maja 2015 r. uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym pt: Retusz. Przedstawienie to ukazało młodzieży, jak niebezpieczne i wyniszczające może być zażywanie środków psychoaktywnych. (Galeria zdjęć)