Wspieramy Paulinę

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

Bezpieczne wakacje

Przykładowa grafikaŻycząc wszystkim udanych wakacji, zapraszamy do zapoznania sie z krótkimi ulotkami na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

LIST MINISTRA EDUKACJI NA TEMAT
BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE WAKACJI

Zakończenie roku szkolnego

Przykładowa grafika26 czerwca 2015 r. uroczystym apelem na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody oraz wyróżnienia i udali się na zasłużony wakacyjny wypoczynek. (Na zdjęciu Super Klasa) Galeria zdjęć (Przeczytaj list Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego)

Uroczyste pożegnanie klas trzecich

Przykładowa grafika25 czerwca 2015 r. uczniowie klas trzecich i ich rodzice uczestniczyli w uroczystym zakończeniu nauki w Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich. Był to wzruszający czas podziękowań, wspomnień oraz wyróżnień. Żegnamy kolejny rocznik uczniów, którzy przez trzy lata pracowali na dobre imię naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zapamiętają oni czas spędzony z nami na wiele lat. (Galeria zdjęć)

Spotkanie z Lechem Wałęsą

Przykładowa grafika19 czerwca 2015 r. w Gdańsku odbył się finał programu Solidarna Szkoła, w którym udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunem – panią Jolantą Peciak. W czasie pobytu w Europejskim Centrum  Solidarności uczestnicy mogli zwiedzić jedno z najnowocześniejszych muzeów w Polsce oraz spotkać się Lechem Wałęsą – legendarnym przywódcą ruchu Przykładowa grafika

Jesteśmy Solidarną Szkołą

Gimnazjum nr 1 w Głogowie im. Dzieci Głogowskich otrzymało certyfikat Solidarnej Szkoły przyznany przez fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Europejskie Centrum Solidarności. Zobacz działania szkoły, które przyczyniły się do końcowego sukcesu naszego gimnazjum.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 523

Gimnazjum nr 1 w Głogowie