Wspieramy Paulinę

TY też możesz pomóc Paulinie. Kliknij i dowiedz się więcej

Bezpieczne ferie

Przykładowa grafikaZbliża się okres ferii zimowych – długo oczekiwany czas wolny dla każdego ucznia. W czasie trwania zimowego wypoczynku należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania:

Ferie zimowe w szkole

Przykładowa grafikaGimnazjum nr 1 w Głogowie organizuje zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych. Zapoznaj się z planem zajęć na ten czas.

Wegetariańskie święto

Przykładowa grafika15 stycznia 2016 z okazji Dnia Wegetarian odbył się w naszej szkole Wielki Pokaz Zdrowej Żywności Wegetariańskiej. Potrawy przygotowali uczniowie.Dominowały sałatki, soki owocowe, ale nie zabrakło też dań specjalnych: pieczonego chleba, zupy wegetariańskiej oraz smalcu. Oprócz potraw uczniowie przygotowali przepisy na polecane przez siebie potrawy. Oceniano walory smakowe, wystrój stoiska, skład i dobór produktów z jakich wykonano potrawy. Wygrała klasa III b. Po konkursie klasy degustowały swoje dania. (Galeria zdjęć)

Ferie z Tygryskiem

Przykładowa grafikaZbliżają się ferie zimowe. Wolny od zajęć szkolnych czas można spędzić na sportowo z Chrobrym Głogów. Zapraszamy do udziału w atrakcyjnych zajęciach. Aby wziąć w nich udział należy potwierdzić swój udział wysyłając specjalny formularz. Szczegółowy plan zajęć oraz warunki uczestnictwa znajdziesz tutaj.

Zima w mieście

W ramach akcji “Zima w Mieście”  Miejskie Centrum Wspierania Rodziny zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach tematycznych „Zimowa akademia uśmiechu". Zapewniamy atrakcyjny wypoczynek w mieście od 01 do 12 lutego 2016 w godzinach od godz. 7.00 do godz. 15.00. Zapisy i informacje: MCWR ul. Folwarczna 7, tel 076 835 38 32 - do udziału w zajęciach przyjmowane są dzieci i młodzież po wcześniejszym wypełnieniu karty kwalifikacyjnej przez rodzica lub prawnego opiekuna. Decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona.  (Zobacz plakat Zimowej Akademii Uśmiechu)

Konkurs literacki

Przykładowa grafikaWszystkich, którzy lubią czytać, zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie literackim. Waszym zadaniem będzie rozwinięcie - w oparciu o własne lektury i przemyślenia - jednej z siedemnastu zalet czytania książek, sformułowanych przez Szwedzką Akademię Literatury Dziecięcej. Tekst do interpretacji i dodatkowe informacje w bibliotece. Na Wasze prace czekamy do końca marca. Dla autorki/autora najlepszej pracy przewidziana nagroda książkowa.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 584

Gimnazjum nr 1 w Głogowie