Bal gimnazjalny

Przykładowa grafika24 maja 2017 r. uroczystym polonezem w Gospodzie Głogowskiej uczniowie klas trzecich rozpoczęli bal gimnazjalny. Wkrótce fotoreportaż z tego wydarzenia.

Poznaliśmy sylwetkę znanego sportowca

Przykładowa grafika24 maja 2017 r. w sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbyła się prezentacja projektu klas drugich pt Poznajmy sylwetkę znanego sportowca, którego gościem był kilkukrotny mistrz Polski, medalista mistrzostw Europy i świata, trener klubu sportowego ''Legion'' w Głogowie Maciej Domińczak.

Akcja sadzenia głogów

Przykładowa grafika18 maja 2017 r. wybrani uczniowie naszego gimnazjum sadzili drzewa wokół budynku szkoły. Akcję zorganizowało miasto, które przekazało dwadzieścia głogów do posadzenia. Niektórzy z uczestników tego wydarzenia zakopali symboliczne kapsuły czasu.

Konkurs informatyczny

Przykładowa grafika17 maja w Gimnazjum nr 4 w Głogowie odbył się XVII Powiatowy Konkurs Informatyczny. Miło nam poinformować, że Szymon Lewicki z klasy 2A zajął w nim trzecie miejsce. Gratulujemy.

Sukces w konkursie historycznym

Przykładowa grafika8 maja w Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu miało miejsce ogłoszenie wyników etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Szymon Lewicki z klasy 2a zajął czwarte miejsce a Zuzanna Duziak z klasy 3a miejsce dwunaste. Gratulujemy.

Podsumowanie projektu medialnego

Przykładowa grafikaNa ostatni dzień realizacji projektu składały się jeszcze dwa spotkania, przygotowanie prezentacji oraz przedstawienie wyników pracy poszczególnych zespołów: radio, telewizja, tygodniki opinii, dzienniki, wokół mediów. Na początek spotkaliśmy się z p. Marcinem Mellerem, dziennikarzem, m.in. piszącym felietony do "Newsweeka", znanym np. z TVN24, autorem książek. Potem o swojej pracy opowiadał nam p. Marcin Bisiorek, dziennikarz związany z radiem muzo.fm. Co ciekawe, z wykształcenia lekarz. Na koniec wypełniliśmy ankietę, podsumowującą pięć dni różnych aktywności w ramach projektu medialnego.