30 marca 2017 r. o godzinie 16.30

Spotkanie z wychowawcami w klasach:

1 A  – s. 15     2 A – s. 21     3A  – s. 36

1 B  – s. 32     2 B – s. 35      3B  – s. 30

2 C – s. 12      3 C  -  s. 10

Od godziny 17.00 konsultacje indywidualne z nauczycielami

Zgłoś się do konkursu Zatoka Twórczości

Przykładowa grafikaJesteś utalentowany artystycznie? Potrafisz malować, pisać wiersze, opowiadania, tworzyć grafikę komputerową, filmy? Zapraszamy Cię do udziału w konkursie Zatoka Twórczości w ramach II Festiwalu Sztuki Własnej, który objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, wybierz kategorie, w których chciałbyś wziąć udział i zgłoś swoje prace nauczycielom naszego gimnazjum.

Zobacz prace laureatów zeszłorocznej edycji konkursu

Zobacz zasady uczestnictwa w 7 kategoriach konkursowych

Wyróznienie Prezydenta Głogowa

Przykładowa grafika22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Z tej okazji PWiK w Głogowie ogłosiło wyniki konkursów plastycznego oraz filmowego, których motywem przewodnim było pytanie: Dlaczego piję wodę z kranu? Miło nam poinformować, że Gimnazjum nr 1 otrzymało wyróżnienie Prezydenta Głogowa za film H2O Głogów Love Story. Film przygotowany został przez: Wiktorię Stachurę, Adama Wasilczuka oraz Roksanę Gołębiewską. Opiekunem projektu była pani Iwona Wspaniała.

H2O Głogów Love Story

Awansowali do finału

Przykładowa grafika4 marca we Wrocławiu odbył sie międzypowiwtowy etap konkursu historycznego Od Solidarności do III Rzeczypospolitej.  Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Mariola Staszewska, Zuzanna Duziak i Tomasz Król awansowała do finału, który odbędzie się 1 kwietnia. Życzymy powodzenia.

Fotograficzny sukces

Przykładowa grafikaJoanna Krawiec uczennica klasy IIA zdobyła pierwsze miejsce w Rejonowym Konkursie FotograficznymKONIEC zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. W tym samym konkursie wyróżnienie otrzymała Martyna Gracz z klasy IIIB. Uczennice po ogłoszeniu wyników mogły obejrzeć salę do zajęć z fotografii w szkole oraz otrzymały cenne wskazówki od jednego z organizatorów konkursu Tadeusza Trocińskiego. (Wkrótce zaprezentujemy wyróżnione zdjęcia)

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 695