Koszykarze na podium strefy legnickiej

W finale Mistrzostw Strefy Legnickiej drużyna naszej szkoły zajęła  trzecie miejsce, pokonując w meczu o brąz zespół z Chojnowa 25:5.

Harmonogram egzaminów gimnazjalnych

W dniach 23-25 kwietnia 2014 r. uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 będą pisać egzamin gimnazjalny.

Zapoznaj się z harmonogramem egzaminów.

Proces Obywatela J.

Przykładowa grafikaŻycząc wszystkim owocnego przeżywania Wielkiego Tygodnia, zapraszamy do obejrzenia przedstawienia Proces Obywatela J., który uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum przygotowali dla społeczności Parafii św. Klemensa w Głogowie.

Rekolekcje wielkopostne

Przykładowa grafikaW dniach 14-16 kwietnia 2014 r. uczniowie Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych w Parafii św. Klemensa.

Zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu

Przykładowa grafika11 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku rozstrzygnięto ogólnopolski konkurs historyczny Polska... Nasza Niepodległa. Uczestnicy tych zawodów rywalizowali w kilku kategoriach, a w trzech z nich zwyciężyli uczniowie naszego gimnazjum: Mateusz Chrostowski był najlepszy w teście z wiedzy; Jakub Błachnio wygrał rywalizację na najładniejszą pracę plastyczna, a Dawid Pawlik przygotował najlepszą, zdaniem jurorów, prezentację multimedialną. Dodatkowo Agata Cierach zdobyła trzecie miejsce w konkurencji plastycznej, a Natalia Nadolna i Julia Miszczuk zostały w tej kategorii wyróżnione. (Zobacz nagrodzone prace plastyczne)

Historyczny sukces

Przykładowa grafikaMagdalena Idkowiak, uczennica klasy 2A naszego gimnazjum, została laureatką etapu wojewódzkiego w ogólnopolskim konkursie historycznym Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Gratulujemy.

10 kwietnia - Pamiętamy

Przykładowa grafika10 kwietnia pod Pomnikiem Ofiar Katynia w Głogowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 74. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz 4. rocznicę tragedii w Smoleńsku.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 396

Gimnazjum nr 1 w Głogowie