GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika
1% dla Pauliny

Pomóż Paulinie i przekaż 1% swojego podatku. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Jestes tutaj: Aktualności
Egzamin gimnazjalny za nami

Przykładowa grafikaW dniach 21-23 kwietnia kolejny rocznik uczniów III klasy gimnazjum przystąpił do egzaminu gimnazjalnego. Podobnie jak w poprzednim roku, egzamin składał się z sześciu części. Zobacz oficjalne arkusze Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 
Laureat prestiżowego konkursu

Przykładowa grafika15 kwietnia 2015 r. odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Matematycznego „W pogoni za indeksem”, który objęty był honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Głogowa oraz Starosty Powiatu Głogowskiego. Spośród 109 uczestników konkursu do finału dostało się dziesięcioro najlepszych. Miło nam poinformować, że jednym z trojga laureatów zawodów został Szymon Gawlik z klasy 3A, którego do konkursu przygotowała pani Krystyna Wilk. W nagrodę laureaci otrzymali indeks dowolnie wybranej przez siebie szkoły średniej. Gratulujemy.

 
Szkolna Liga Piłki Siatkowej

Przykładowa grafikaW marcu 2015 roku zakończyła się Szkolna Liga Piłki Siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział 8 klas, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Spośród wszystkich drużyn najlepszą okazała się klasa 2B. Gratulujemy. Zobacz całą klasyfikację końcową rozgrywek.

Czytaj całość
 
Ania w finale wojewódzkim

Przykładowa grafikaAnna Sepiół z klasy 3A awansowała do finału wojewódzkiego Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji "Białe Noce", który organizowany jest przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Finał odbędzie się 14 maja we Wrocawiu. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Od Solidarności do III Rzeczypospolitej

Przykładowa grafika28 marca 2015 r. we Wrocławiu odbył sie finał wojewódzkiego konkursu Od Solidarności do III Rzeczypospolitej.  Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Magdalena Idkowiak, Adam Bock i Robert Petecki zajęła II miejsce, przegrywając o 0,5 punktu z drużyną 14 Gimnazjum z Wrocławia. W finale gimnazjaliści odpowiadali na pytania dotyczące najnowszej historii Polski z uwzględnieniem historii NSZZ "Solidarność" i ludzi z nią związanych. (Galeria zdjęć)

 

Przykładowa grafika

Drużyna z Prezesem Instytutu Pamięci Narodowej dr. Łukaszem Kamińskim

 
Najwspanialsza Magda

Przykładowa grafikaMagdalena Idkowiak – uczennica klasy IIIA została Najwspanialszą w tegorocznej. XVI już edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Magda znalazła się w gronie trzech laureatów i w piątek 27 marca, podczas gali w MOK-u odebrała dyplom i gratulacje, a do domu udała się na otrzymanym w nagrodę rowerze. Podczas gali podziękowano też rodzicom wyróżnionych za wkład włożony w ich wychowanie, a także nauczycielom, którzy zajmują się wolontariuszami w poszczególnych szkołach. Magda  weźmie udział w ogólnopolskich eliminacjach tego konkursu i będzie reprezentować nasze miasto na uroczystej gali w Ostródzie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 498

e-Głogów

Kontakt

Gimnazjum nr 1 w Głogowie
im. Dzieci Głogowskich
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń

Solidarna szkoła

Rekrutacja elektroniczna

Online jest:

Odwiedza nas 2 gości

Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video