Nowości w bibliotece szkolnej

Wśród nich kolejne części serii przez Was lubianych,  ale też sporo nowych tytułów, które - mamy nadzieję – wkrótce znajdą wielu czytelników. Wykaz nowości w zakładce BIBLIOTEKA.

Bezpieczne ferie

Ferie na sportowo

ZAJĘCIA SPORTOWE

PODCZAS FERII ZIMOWYCH
(19.01 – 30.01.2015)

Olimpiada języka angielskiego

Przykładowa grafikaTrwa V Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S.B. Lindego. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy wezmą w niej udział, powinni zapoznać się z dokładną instrukcją przebiegu  pierwszego etapu. Życzymy powodzenia.

Instrukcja pierwszego etapu  Przykładowa grafika

Betlejemskie Światło Pokoju

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. harcerze z głogowskiego hufca przynieśli do naszej szkoły Betlejemskie Światło Pokoju, które zapalone zostało w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło to jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei i jest tradycyjnie stawiane na stole wigilijnym.

Świąteczny czas w Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafika19 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 1 w Głogowie był dniem przepełnionym świąteczną atmosferą. Na początku cała społeczność szkoły uczestniczyła w przepięknych jasełkach, w czasie których uczniowie i nauczyciele mogli poczuć, że święta są już bardzo blisko. Po wzruszającym przedstawieniu wszyscy udali się na wigilie klasowe, gdzie składano sobie życzenie i próbowano tradycyjnych potraw wigilijnych. (Galeria zdjęć)

Wycieczka do Berlina

Przykładowa grafika17 grudnia 2014 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Berlina. Wśród wielu atrakcji znalazły się: wizyta w oceanarium, muzeum figur woskowych. Odwiedziliśmy również jeden z Berlińskich Jarmarków Bożonarodzeniowych, gdzie zrobiliśmy zdjęcie z prawdziwym Świętym Mikołajem. (Galeria zdjęć)