Jestes tutaj: Aktualności arrow Wolontariat arrow Historia wolontariatu Gimnazjum nr 1
Historia wolontariatu Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafikaWolontariat Gimnazjum nr 1 w Głogowie, którym opiekuje się pani Iwona Wspaniała, działa w naszej szkole od 2009 roku. Grupa, oprócz typowych akcji związanych z wolontariatem, zajmuje się przygotowywaniem różnych przedstawień i spektakli. Podjęliśmy już wiele działań, które chcemy kontynuować w przyszłych latach. Zobacz nasz film ukazujący działania już podjęte.

Wolontariusze z jedynki

Inne filmy z akcji charytatywnych znajdziesz tutaj .

W październiku 2011 r. nasze gimnazjum wzięło udział w konkursie "Mój pierwszy krok w wolontariat". Więcej informacji na temat tego konkursu znajdziesz tutaj. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia filmu, który został wysłany na ww. konkurs.

Mój pierwszy krok w wolontariat