GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Jestes tutaj: Aktualności arrow SOT arrow Szkoła Odkrywców Talentów
Szkoła Odkrywców Talentów

Przykładowa grafika

Rok szkolny 2010/2011 został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Rokiem Odkrywców Talentów". Każda szkoła mogła ubiegać się o tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Nasze gimnazjum otrzymało taki tytuł w maju 2011r., a Karolina Goździk – zeszłoroczna absolwentka Gimnazjum nr 1 – została zaproszona na Dolnośląską Galę Talentów, gdzie zaprezentowała monodram pt.: „Tusz do rzęs” . (zobacz wideo)

Każdego roku w naszej szkole odbywa się gala talentów.  17 maja 2012 r. mieliśmy przyjemność oglądać talenty naszej szkoły na uroczystości zatytułowanej „Liczy się pasja”. Zobacz krótką relację filmową z tego wydarzenia.

Poniżej prezentować będziemy talenty, które udało nam się odkryć w naszej szkole.

 
następny artykuł »

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video