Frostee Rucker Authentic Jersey
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/includes/joomla.php on line 707

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/index.php on line 255

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/index.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/index.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/index.php on line 258

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/index.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/templates/ja_fagus/ja_templatetools.php on line 25

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/templates/ja_fagus/ja_templatetools.php on line 26

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/templates/ja_fagus/ja_templatetools.php on line 27

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/datech/ftp/GIM1/index.php:2) in /home/datech/ftp/GIM1/templates/ja_fagus/ja_templatetools.php on line 28
GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE - Aktualności

Aktualności

Przykładowa grafikaZakończyliśmy pracę nad artykułem z gazety niemieckiej, który przedstawia historię budynku naszej szkoły. Szczególne podziękowania za przetłumaczenie tego tekstu należą się panu Krzysztofowi Majsakowi, a pani Ewie Komosińskiej za jego redakcję. Życzymy wszystkim miłej lektury i zapraszamy do zakładki HISTORIA SZKOŁY, w której znaleźć można wiele materiałów foto i wideo o naszej szkole sprzed wielu lat.

Historia budynku w formacie PowerPoint 2007

2012-04-03

Dzisiaj odwiedziła naszą szkołę Pani D. Kwaśnik. Przyniosła nam zdjęcie zrobione w roku 1950, na którym zobaczyć możemy uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej, która mieściła się w budynku dzisiejszego Gimnazjum nr 1. Zdjęcie zrobione zostało przy zabytkowej studni, która na początku lat 70-tych została rozebrana. Na odwrocie znaleźć możemy podpisy uczniów widocznych na zdjęciu.

2012-01-29

Udało nam się dotrzeć do wielu kronik Szkoły Podstawowej nr 1 w Głogowie. Każda z nich zawiera bardzo dużo cennych, archiwalnych materiałów. Wśród nich jest wiele zdjęć, które będziemy publikować na stronie naszej szkoły. Wszystkie zdjęcia będą miały te same podpisy, które umieszczone są w kronikach szkolnych. Życzymy wielu wrażeń i zapraszamy od regularnego odwiedzania tej strony.

2011-12-11

W piątek 9 grudnia 2011 r. odwiedziło nas wielu emerytowanych pracowników naszej szkoły, których ucieszył pomysł spisania historii budynku, w którym kiedyś pracowali. Wielu z nich obiecało nam przekazać kopie zdjęć i innych materiałów, które będziemy mogli wykorzystać w pracy nad historią szkoły. Już we wtorek 13 grudnia swoimi wspomnieniami podzieli się z nami Pani Andruszkiewicz, która pamięta początki Szkoły Podstawowej nr 1 w Głogowie.

2011-12-03

Uwaga! Na stronie dotyczącej historii naszej szkoły rozpoczynamy publikację materiałów video, które pochodzą z prywatnych zbiorów Izydora Wyszyńskiego - wieloletniego nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 1 w Głogowie. Filmy, do których udało nam się dotrzeć, stanowią pewnego rodzaju kronikę szkoły z lat 1990 – 2004.

2011-11-23

Witam serdecznie na stronie poświęconej historii naszej szkoły. Jak widać są to dopiero jej początki, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się ją rozbudować. Na początek postaramy się odtworzyć historię budynku szkoły od jego powstania do dnia dzisiejszego. Już teraz można obejrzeć wiele zdjęć sprzed lat.