Mają szansę na finał wojewódzki

1. Przykładowa grafikaUczeń klasy 8c Piotr Majczyński  oraz uczennica klasy 3b Amelia Marszałek zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu Junion Jack Contest. Drugi etap tego konkursu odbył się  6 grudnia we Wrocławiu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5.  Gratulujemy wiedzy i mamy nadzieję, że oboje zakwalifikują się do finału. Przy okazji konkursu uczniowie odwiedzili Escape Room i mieli okazje rozwiązywać zagadki w pokoju zagadek, w którym odbywały się Mistrzostwa Polski w tej dziedzinie.  Uczniowie wykazali się zarówno wiedzą jak i sprytem i poradzili sobie z wydostaniem się z pokoju Klątwa Skarbu Majów.  Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta na jarmarku świątecznym.