Sukcesy w konkursach języka angielskiego

Przykładowa grafikaMiło nam poinformować, że dwoje uczniów z naszej szkoły tj. Piotr Majczyński z klasy 8c  i Amelia Marszałek z IIIb Gim.  zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu Union Jack Contest+ z języka angielskiego. W Mikołajki 6 grudnia zmierzą się z kolejnymi zadaniami tym razem  w etapie wojewódzkim, który odbędzie się we Wrocławiu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 i będą walczyć o miejsca w finale konkursu. Ta sama dwójka uczniów 19 listopada brała udział w drugim etapie konkursu zDolny Ślązaczek oraz zDolny Ślązak Gimnazjalista. Amelce i Piotrowi gratulujemy osiągnięć i trzymamy kciuki za wyniki konkursów.