Koncert profilaktyczny

Przykładowa grafika19 września w naszej szkole odbył się koncert profilaktyczny dla uczniów kl.7,8 „Jedno życie”. Było to autorskie artystyczne spotkanie z młodzieżą oparte na wykładach profilaktycznych i historii życia Piotra Plichty.  Muzyk opowiedział młodzieży o swoich doświadczeniach związanych z narkotykami i dopalaczami, a przede wszystkim o negatywnych skutkach jakie te używki pozostawiły w jego życiu .  Artysta pokazał jak można dzięki pasji żyć bez nałogów. Jego występ wzbogacony został o utwory w jego wykonaniu m.in. „Pierwszy wdech” czy „Choćby nam mówili”