Olimpiada Wolontariatu

Przykładowa grafikaJuż po raz dziesiąty wolontariusze głogowskich szkół spotkali się w ramach Głogowskiej Olimpiady Wolontariatu. Tym razem rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3. Naszą szkołę reprezentowała 11 osobowa drużyna pod opieką p.Iwony Wspaniałej. Wśród konkurencji znalazły się; konkurencja fotograficzna, komunikacyjna, nawlekanie popcornu czy tez tworzenie kartek dla chorych dzieci. Nie zabrakło również tańców integracyjnych, słodkiego poczęstunku i z pewnością dobrej zabawy. Zwycięzca tegorocznych zmagań, a jednocześnie organizatorem rozgrywek w roku przyszłym, została Szkoła Podstawowa nr 9.  Zwycięzcom gratulujemy.