GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Przykładowa grafika

Wykaz nowości książkowych, zakupionych do szkolnej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest już dostępny TUTAJ.

 

Jestes tutaj: Aktualności
Bal gimnazjalny

Przykładowa grafikaW czwartek 14 czerwca trzecioklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w balu gimnazjalnym.  Tym razem młodzież bawiła się w restauracji Pod Starym Głogiem. Tradycyjnie zabawa rozpoczęła się od uroczystego odtańczenia Poloneza.  Dziewczęta w pięknych kreacjach i chłopcy w krawatach i muchach   - jacyś tacy już doroślejsi  bawili się wspaniale .  Bal to czas radości i zabawy ale również i czas refleksji. To właśnie tego dnia zarówno do uczniów jak i nauczycieli dociera , że kończy się kolejny etap. Już niedługo kolejny rocznik wspaniałych młodych ludzi opuści mury naszej szkoły.

 

Przykładowa grafika

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video