Bal gimnazjalny

Przykładowa grafikaW czwartek 14 czerwca trzecioklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w balu gimnazjalnym.  Tym razem młodzież bawiła się w restauracji Pod Starym Głogiem. Tradycyjnie zabawa rozpoczęła się od uroczystego odtańczenia Poloneza.  Dziewczęta w pięknych kreacjach i chłopcy w krawatach i muchach   - jacyś tacy już doroślejsi  bawili się wspaniale .  Bal to czas radości i zabawy ale również i czas refleksji. To właśnie tego dnia zarówno do uczniów jak i nauczycieli dociera , że kończy się kolejny etap. Już niedługo kolejny rocznik wspaniałych młodych ludzi opuści mury naszej szkoły.