Ekstremalna wycieczka

Przykładowa grafikaW dniach 14-16 maja klasa IIb uczestniczyła w wycieczce ekstremalnej do Srebrnej Góry. Oprócz tradycyjnych wędrówek górskimi szlakami uczniowie zmierzyli się z ekstremalnymi zadaniami.  Uczestnicy musieli między innymi zmierzyć się z wysokim na 30 metrów  wiaduktem, z którego byli opuszczani na linach. Ponadto, sprawdzili także swoje umiejętności wspinając się po ściance wspinaczkowej, strzelając z łuku czy zjeżdżając na tyrolce. Niewątpliwie ciekawą atrakcja była gra terenowa czy też kula sferyczna tocząca się ze stoku. W trakcie wycieczki uczestnicy zwiedzili także piękny obiekt historyczny jakim jest Twierdza w Srebrnej Górze.