W nagrodę poleci do Rosji

Przykładowa grafika16 maja w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się gala podsumowania Konkursu Wiedzy o Rosji "Białe Noce" z udziałem Konsula Rosji i przedstawicieli Marszałka Sejmiku Dolnośląskiego.  I miejsce w konkursie zajął Szymon Lewicki z klasy III a. Uroczystość rozpoczęła prezentacja konkursowa wykonana przez Szymona. W lipcu w nagrodę Szymon poleci na dwutygodniowy pobyt do Petersburga. Opiekunem Szymona jest Pani Jolanta Peciak.