GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Jestes tutaj: Aktualności
Zajęcia dodatkowe

Lp

 

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Godzina

Nauczyciel prowadzący

 

PONIEDZIAŁEK

1.       

Koło historyczne

14.25 – 15.10

J. Peciak

2.       

Orgiami matematyczne

15.15 – 16.00

I. Jaworska

3.       

Fakultet + poprawy
j. angielski

14.25 – 15.10

I. Wspaniała

4.       

Koło fizyczne

14.25 – 15.10

D. Zaremba

5.       

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

13.35 – 14.20

K. Wilk

6.       

Koło języka niemieckiego

14.25 – 15.10

A. Pencakowska

7.       

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

14.25 – 15.10

K. Wilk

8.       

Zajęcia wyrównawcze z matematyki
kl. VII b

14.25 – 15.10

I. Jaworska

 

WTOREK

9.       

Fakultet z matematyki

14.25 – 15.10

K. Wilk

10.  

Fakultet j. niemiecki

14.25 – 15.10

A. Pencakowska

11.  

Siłownia

14.25 – 15.10

M. Papuszka

12.  

Szkolna Liga Piłki Halowej

15.15 – 16.00

T. Trznadel

13.  

Zajęcia wyrównawcze języka polskiego

13.35 – 14.20

A. Ostrowska

14.  

Zajęcia wyrównawcze języka polskiego

14.25 – 15.10

A. Ostrowska

15.  

ZDW z języka polskiego

15.15 – 16.00

A. Ostrowska

16.  

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne ORTOGRAFFITTI

13.35- 14.20

B. Burkiewicz

17.  

SKS

14.25 – 15.10

T. Trznadel

18.  

SKS

15.15 – 16.00

T. Trznadel

19.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

14.25 – 15.10

K. Wilk

20.  

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

15.15 – 16.00

K. Wilk

21.  

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne

14.30 – 15.30

E. Mazur

22.  

SKS – siatkówka dziewczęta i chłopcy

15.15 – 16.00

M. Papuszka

 

ŚRODA

23.  

Konsultacje z chemii

14.25 – 15.10

K. Kuczewska

24.  

Arteterapia

14.25 – 15.10

E. Mazur

25.  

Rozgrywki – tenis stołowy, badminton, ringo

14.25 – 15.10

I. Nieżurawska

26.  

Konsultacje z j. angielskiego

14.25 – 15.10

M. Sękowski.

 

CZWARTEK

27.  

Zajęcia wyrównawcze

14.25 – 15.10

J. Peciak

28.  

Koło biologiczne

14.25 – 15.10

M. Lewicka

29.  

Zespół (wg potrzeb)

14.25 – 15.10

Ł. Cirko

30.  

WOS

13.35 – 14.20

K. Majsak

31.  

Matematyka 3 b

8.00 – 8.45

K. Wilk

32.  

Konsultacje

14.25 – 15.10

J. Peciak

33.  

ZDW z języka polskiego

14.25 – 15.10

A. Ostrowska

34.  

ZDW z języka polskiego

15.15 – 16.00

A. Ostrowska

35.  

ZDW z języka polskiego

13.35 – 14.20

A. Ostrowska

36.  

SKS - koszykówka

14.25 – 15.10

I. Nieżurawska

37.  

SKS - siatkówka

15.15 – 16.00

I. Nieżurawska

 

PIĄTEK

38.  

Zajęcia informatyczne

14.25 – 15.10

Ł. Cirko

39.  

Język niemiecki

13.35 – 14.20

K. Majsak

40.  

Fakultet j. polski kl. III

13.35 – 14.20

A. Ostrowska

41.  

Leniwiec TV

13.35 – 14.20

I. Wspaniała

 

 

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video