Jestes tutaj: Aktualności arrow Wolontariat arrow Najlepsi wolontariusze w Głogowie
Najlepsi wolontariusze w Głogowie

9 października 2015 r. grupa wolontariuszy naszego gimnazjum wzięła udział w Olimpiadzie Wolontariatu o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa. W tym roku zmagania były dość nietypowe, bo miały charakter gry terenowej. Wśród zadań znalazły się między innymi: poszukiwanie księżniczki na wieży ratuszowej, przytulanie przechodniów, quiz wiedezy o mieście, opieka nad balonikami. Podobnie jak dwa lata temu, nasza drużyna wypadła  najlepiej i wygrała całą rywalizację. Nagrodą jest wspomniany puchar oraz zaszczyt zorganizowania kolejnej olimpiady głogowskich wolontariuszy. (Galeria zdjęć)