GIMNAZJUM NR 1 w GLOGOWIE

Jestes tutaj: Aktualności arrow Wolontariat
Wolontariat
Najlepsi wolontariusze w Głogowie

Przykładowa grafika

9 października 2015 r. grupa wolontariuszy naszego gimnazjum wzięła udział w Olimpiadzie Wolontariatu o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa. W tym roku zmagania były dość nietypowe, bo miały charakter gry terenowej. Wśród zadań znalazły się między innymi: poszukiwanie księżniczki na wieży ratuszowej, przytulanie przechodniów, quiz wiedezy o mieście, opieka nad balonikami. Podobnie jak dwa lata temu, nasza drużyna wypadła  najlepiej i wygrała całą rywalizację. Nagrodą jest wspomniany puchar oraz zaszczyt zorganizowania kolejnej olimpiady głogowskich wolontariuszy. (Galeria zdjęć)

 
Olimpiada Wolontariatu w Gimnazjum nr 1

 
Wolontariusze G1 wygrali olimpiadę

Przykładowa grafika16 stycznia 2013 r. wolontariusze Gimnazjum nr 1 w Głogowie wygrali Olimpiadę Wolontariatu, którą w tym roku organizowało Gimnazjum nr 2. Sukces naszej drużyny nie przyszedł łatwo. Zespoły rywalizowały w wielu ciekawych konkurencjach, a zwycięzcy otrzymali Puchar Prezydenta Miasta Głogowa i to oni w roku następnym będą organizatorami kolejnej olimpiady. Serdecznie gratulujemy całej grupie wolontariuszy oraz ich opiekunowi – pani Iwonie Wspaniałej. (czytaj więcej na miedziowe.pl) Galeria zdjęć

 
Historia wolontariatu Gimnazjum nr 1

Przykładowa grafikaWolontariat Gimnazjum nr 1 w Głogowie, którym opiekuje się pani Iwona Wspaniała, działa w naszej szkole od 2009 roku. Grupa, oprócz typowych akcji związanych z wolontariatem, zajmuje się przygotowywaniem różnych przedstawień i spektakli. Podjęliśmy już wiele działań, które chcemy kontynuować w przyszłych latach. Zobacz nasz film ukazujący działania już podjęte.

Czytaj całość
 

e-Głogów

Uczniowie klas trzecich

 REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. gen. Władysława Sikorskiego 11
67-200 Głogów
tel. (fax) 76 72 65 612 
               76 72 65 613

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

BIP

Kalendarz

Pogoda

Tutaj znajdziesz pomoc

 
 

Bezpieczny uczeń


Gimnazjum nr 1 w Głogowie uczestniczy w następujących programach

                                       

Najnowsze video